Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: | PL | FA Cup | Carabao Cup | EL | 2019./2020.  (Posjeta: 1221 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Goku

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 323
Odg: | PL | FA Cup | Carabao Cup | EL | 2019./2020.
« Odgovori #30 : Kolovoz 11, 2019, 16:25:24 »
jel mi može netko objasnit što smo mi dobili izvođenjem tih kratkih lopti iz gol auta osim što odmah izgubimo loptu?
KONTRA SILI, KONTRA MRAKU!

Offline bobby

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1403
« Odgovori #31 : Kolovoz 11, 2019, 16:38:52 »
Sa nilesom i chambersom ne primiti gol.. bome nije lose.
Valjda ce se sredina srediti kad se ceballos malon nametne i kad se torreira vrati u pravu formu.

Offline sibenski topnik

• Arsenal Youth
  • *
  • Liked: 35
« Odgovori #32 : Kolovoz 11, 2019, 16:53:39 »
Da i mi dobijemo jednu na guzove

Offline spoon

• Moderator
  • *
  • Liked: 1692
« Odgovori #33 : Kolovoz 11, 2019, 16:54:32 »
Pohvaliću zadnju liniju i izaći, AMN MOTM.
:blink:

Online Goku

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #34 : Kolovoz 11, 2019, 16:57:06 »
Bili smo, malo je reć, loši.
Obrana iako nije primila gol, baš je katastrofalna, ja mislim da u većini slučajeva nitko ne zna gdje uopće mora stajat, bilo koja malo ozbiljnija ekipa bi nas natrpala.
Veza nam je nepostojeća, ne sjećam se nijednog izgrađenog napada s idejom, baš loše.
Napad nije time ni mogao doći do lopte a i ovo malo ćto su imali, nisu napravili baš ništa.

Je da 7-8 igrača iz ove ekipe neće ni igrat u prvoj, ali koji *****...

Offline spoon

• Moderator
  • *
« Odgovori #35 : Kolovoz 11, 2019, 17:01:59 »
Citat:
Arsenal away from home in the 2018-19 Premier League season: 19 games, 1 clean sheet

Arsenal away from home in the 2019-20 Premier League season: 1 game, 1 clean sheet

:lol:

Offline loki

• Gunnersaurus
  • *
  • Liked: 0
« Odgovori #36 : Kolovoz 11, 2019, 17:13:56 »
Obrana iako nije primila gol, baš je katastrofalna, ja mislim da u većini slučajeva nitko ne zna gdje uopće mora stajat, bilo koja malo ozbiljnija ekipa bi nas natrpala.
Veza nam je nepostojeća, ne sjećam se nijednog izgrađenog napada s idejom, baš loše.
Napad nije time ni mogao doći do lopte a i ovo malo ćto su imali, nisu napravili baš ništa.

obrana začudo je bila jako dobra danas,pa nisu imali ni jednu ozbiljmu priliku cijelu utakmicu stime da su nasi vezni igraci izgubili puno lopti u sredini sta ti odma vodi do prilike ili poluprilike u vecini slucajeva...

Chambers MOTM za mene,amn je odma iza njega.Veza nemostojeca od Xhake,willocka,Nelsona....znaci 0.Guendouzi je jedini koji je nesro probavao i Ceballos kada je usao.Auba standardno.

Online Goku

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #37 : Kolovoz 11, 2019, 18:18:51 »

obrana začudo je bila jako dobra danas,pa nisu imali ni jednu ozbiljmu priliku cijelu utakmicu stime da su nasi vezni igraci izgubili puno lopti u sredini sta ti odma vodi do prilike ili poluprilike u vecini slucajeva...

Chambers MOTM za mene,amn je odma iza njega.Veza nemostojeca od Xhake,willocka,Nelsona....znaci 0.Guendouzi je jedini koji je nesro probavao i Ceballos kada je usao.Auba standardno.
imali su oni 3 jako ozbiljne šanse, shelvey stativa (puno previše prostora je imao tako blizu gola), maximin jedna odlična šansa gdje ga apsolutno nitko nije zatvorio i još neki prodor je bio gdje se obrana smiješno postavila, ali srećom, udarac je bio po sredini pa je Leno obranio.
Vidjet ćemo kako će to izgledati protiv jačih ekipa ali nadam se što prije igrama Tierneya i Holdinga ili Luiza (ok, možda Luiz neće bit tolko dobar, ali valja ga isprobat kad ga se već kupilo)

Offline arsenal 4ever

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 293
« Odgovori #38 : Kolovoz 11, 2019, 18:32:41 »
Cim nema Ozila i Mustafija meni je to ljepse gledati !!! treba tu jos puno toga uigrati ali pobjedom se krenulo u sezonu,ja se ne zalim
:afc2: :afc2: :gooners: :afc1:

Offline thierry14

• Arsenal Youth
  • *
  • Liked: 9
« Odgovori #39 : Kolovoz 11, 2019, 19:34:28 »

imali su oni 3 jako ozbiljne šanse, shelvey stativa (puno previše prostora je imao tako blizu gola), maximin jedna odlična šansa gdje ga apsolutno nitko nije zatvorio i još neki prodor je bio gdje se obrana smiješno postavila, ali srećom, udarac je bio po sredini pa je Leno obranio.
Vidjet ćemo kako će to izgledati protiv jačih ekipa ali nadam se što prije igrama Tierneya i Holdinga ili Luiza (ok, možda Luiz neće bit tolko dobar, ali valja ga isprobat kad ga se već kupilo)

Kakav je maximin iz njukasla

Offline spoon

• Moderator
  • *
« Odgovori #40 : Kolovoz 11, 2019, 19:38:32 »
Stativa Shelveya je nakon ko zna koje greške Mkhitaryana ispred našeg gola, onda je odbrana bila nepostavljena i nespremna za takvu situaciju. Ostalo, još možda 2 situacije su imali ozbiljnije, ali valjda su morali stvorit nešto na svom terenu.

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 3324
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #41 : Kolovoz 11, 2019, 23:43:14 »
Gledo sam od 60e, preloše. Nismo ni jednom ozbiljnije zaprijetili.

Jel moguće da je United ovako nabijo Čelskog
Ponosna moja je zemlja Hercegovina, Hrvatska gruda nam sveta već tisuć ljeta...

Nema druge opcije, svaki cilj je dostižan.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 616
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
« Odgovori #42 : Kolovoz 12, 2019, 03:18:13 »
Nisam gledao cijelu utakmocu, samo sažetke, sretan sam pobjedom i clean sheetom.
Ono sto mi je upalo u oči i svidja mi se, Nelson i Willock od prve minute.
Za sljedecu utakmicu nadam se samo,da ce Pepe umjesto Mikija, za kojeg i bez  gledanja vjerujem da je katastrofa i od ove trojke vjerujem da ce emery i dalje vjerovati xhaki, ali ceballosa umjesto guende gurnuti, neka Willocka i Nelsona tu, vrijedi ih forsirati.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Offline arsenal 4ever

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 293
« Odgovori #43 : Kolovoz 12, 2019, 06:39:45 »
Jel moguće da je United ovako nabijo Čelskog
Chelsea nece biti medu 6
:afc2: :afc2: :gooners: :afc1:

Offline ivangun

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1466
  • Victory grows out of harmony
« Odgovori #44 : Kolovoz 12, 2019, 08:11:56 »
Dosta nezadovoljstva vidim, ali nije to bilo tako loše, pogotovo uz sve izostanke.
Baš sam s ekipom gledao i svi smo se složili da Castle odlično stoji na terenu, pametno su se postavili, bez zujanja, kompaktno. Mislim da će biti gubljenja bodova na James parku od strane "velike 6orke", onaj Saint-Maximin mi se čini kao dobar posao, odma ga na 6 godina vezali...
Meni osobno je Nacho bio MOTM, a i cijela zadnja linija je bila ok, iako smo im dopustili jedan gotovo zicer.
Veza i napad li-la, falilo je malo više kreacije i smirenosti, pogotovo od strane Mikhija, taj lik je tako propo da je to tužno, i kad napravi neki dobar potez u slijedećem već usere ko amater. Tužno, jedan od najiskusnijih naših igrača...
Ne znam kako vi vidite, ali meni se čini da Mateo mora još puno puno učiti i vježbati, on zna dodati i to, ali kretnje mu uopće nisu dobre, gotovo je ne moguće s njim dupli pas odigrat. Ceballos će se mučiti ako se nešto ne promijeni, beskoristan je ako ekipa nije dinamična, a naša veza ima problem sa kretnjama, ne otvaraju se za duple pasove, statični bez lopte.