Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: 12.1.19. West Ham 1 - 0 Arsenal 13:30 PL  (Posjeta: 675 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline medo

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 477
Odg: 12.1.19. West Ham - Arsenal 13:30 PL
« Odgovori #45 : Siječanj 12, 2019, 16:48:23 »
Ne ide mi u glavu kako Ramsey i Ozil nisu sigurni starteri u ovoj ekipi :12:
Vrlo jednostavno,Ozil na terenu izgleda ko krepana krava.
Gleda sam do 60. minute i u tom vremenu su Auba i Iwobi po vise puta dobijali lopte u prostor izmedu linija, a vecinom bi odigrali neprecizan/neodmjeren pas naprijed. Ne trebam napominjat da Ozil u takvim pozicijama igra zatvorenih ociju

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 3321
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #46 : Siječanj 12, 2019, 17:43:44 »
Remi

Svaka čast što si vjerovo u njih. Koji jad od utakmice ovo je strašno. Xhaku i Goundeuzia na klupu amn također. Okanit se s tri u obrani i počet igrat muški od prve minute
Ponosna moja je zemlja Hercegovina, Hrvatska gruda nam sveta već tisuć ljeta...

Nema druge opcije, svaki cilj je dostižan.

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 464
  • Bosscielny
« Odgovori #47 : Siječanj 12, 2019, 17:47:15 »
Svi znamo da Ozil zna dati vrhunsku loptu,ali njegovo nezalaganje i nemotiviranost pili zivce ljudima.Covjek prima takvu placu,a mi bi trebali trpiti njegovu bezmudnu igru te cekati koje dodavanje,ma daj molim te.Njemu treba objasniti neke stvari,a ako ne zeli igrati kako spada neka ga prodaju u Kinu.
Arsenal4ever

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Bosscielny
« Odgovori #48 : Siječanj 12, 2019, 17:58:48 »
Da prekinem mogucu salu :D, brat Ozil je krivac i za danasnji poraz.
Arsenal4ever

Offline medo

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 477
« Odgovori #49 : Siječanj 12, 2019, 18:17:02 »
Meni vise pila zivce sta nam je igra dosadna i sta previse ovisimo o bekovima, al bar se Bellerin vraca sad za Chelsea, United i City.

Zadnji udarac danas je upucen u 68. minuti a lovimo rezultat..
Arsenal Shots per game
2018/19 12.6
17/18 - 15.6
16/17 - 14.9
15/16 - 15.0
14/15 - 16.1
13/14 - 13.8
12/13 - 15.7
11/12 - 16.8
10/11 - 17.2
09/10 - 17.4
08/09 - 17.4
07/08 - 16.5
06/07 - 16.8
05/06 - 14.6
04/05 - 14.9
03/04 - 14.2

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Bosscielny
« Odgovori #50 : Siječanj 12, 2019, 18:22:49 »
Dosadna igra i mlakost tocno tako.
Arsenal4ever

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 611
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
« Odgovori #51 : Siječanj 12, 2019, 18:56:51 »
Svi znamo da Ozil zna dati vrhunsku loptu,ali njegovo nezalaganje i nemotiviranost pili zivce ljudima.Covjek prima takvu placu,a mi bi trebali trpiti njegovu bezmudnu igru te cekati koje dodavanje,ma daj molim te.Njemu treba objasniti neke stvari,a ako ne zeli igrati kako spada neka ga prodaju u Kinu.
Ozil se uzeo i previse na zub.
Kako Auba izgleda svaku utakmicu na terenu?
Meni isti *****, i ona nonšalantna dodavanja i udarci itd. Samo eto svaku tekmu utrpa nesto i sve se zaboravi,Ozil i kad asistira to se nece uzeti toliko bitno kao gol, posebno ako je to samo neka tzv. "predasistencija".
Slazem se ja da igra preko kurca i sve, ali ako se na mjega ne racuna, treba ga prodati i dovesti nekog drugog ali za tu ulogu, jer bez takvog igraca nema ni Aube ni Lace. A dok god je tu bez drugog slicnog igraca po meni treba igrati. Ne mislim da je on rješenje i da ce se odjednom dobiti svaka tekma, ali prosto rečeno uvjeren sam da ćemo biti opasniji u napadu, sad koliko i kad, ovisi o puno drugih stvari, ali opasniji sigurno, a to sto ne igra obranu, ne igra je ni Auba, Xhaka bi bilo bolje da ne igra(vrhunska reakcija danas kod gola), a ni bekovi nosu bas najjaci defenzivci u ekipi..

Opet ispada da Ozila branim, kažem ima mana i sve, ako ga Emery odluci prodari svaka cast, ali očekujem onda zamjenu za njega na terenu, takav stil igraca nam treba, sad oce li to biti Ozil,Fekir,Mata ili neko peti ne znam, ali Laca i Auba nisu napadaci koji ce driblingom stvarati sebi višak, trebaju im krila i kreatori

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Bosscielny
« Odgovori #52 : Siječanj 12, 2019, 20:05:20 »
Kuzim ja to da moras napadace hraniti loptama i da ti treba kvalitetan play,ali ne mogu ti opisati koliko me zivcira kad netko igra bez zara i volje.Jos vise me smeta kada znam koliko neki igrac moze,a on igra na prosjecnoj razini.Mislim kaj mi moramo najplacenijeg igraca gladiti perom i umiljavati mu se da bi on odigrao kako zna i da se trgne.Imas s druge strane primjere nekih divljaka tipa Diego Costa kojem moras govoriti o disciplini i pripremiti ga kako nebi dobio crvendacu,ali za takvog igraca barem znas da ce poginuti na terenu.Ono nisi hladan,nisi vruc nego si mlakonja i to je najgore.
Arsenal4ever

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #53 : Siječanj 12, 2019, 20:18:11 »
Ma ne znam, meni je to pretjerivanje, on tako izgleda na terenu i tako je izgledao i u Realu i u Njemačkoj itd. Kad je glasio za najboljeg playa na svijetu. On obranu igra jako loše, nema skok igru, ali to je Ozil, a to da se ne trudi i ne trci su zablude, kad igra, on i pretrci.
Kažem poštujem ja to da ga netko ne voli, ali ovom Arsenalu talav igrač treba, pa sad bio to Ozil ili se kupi Dani Olmo, nebitno je.

Liverpool ne igra sa klasicnim playmakerom, oslanjaju se na trku veznjaka, ali zato imaju Salaha i Manea na krilima koji su u stanju proci bilo kojeg obrambenog (i vise) u svakom napadu i imaju Firmina,koji je njima puno vise od klasicne spice, nije ubojit kao recimo Auba ispred gola, ali im zapravo igra tu neku "laznu devetku", čuva loptu, igra sjajno ledjima i ima odlican pas, spreman uvijek odigrati jednog od ove dvojice s loptom u prostor i sl. Auba promasi svaki pas dalji od 3m.
City pak ima Aguera koji je isto puno veca klasa od Aube i Lace u igri 1 na 1 sa stoperom, takodjer imaju krila vrhunska.
Aguero i Jesus mozda nisu te "lazne devetke" i nisu ti neki sekundarni playmakeri kluba, e zato City ima Fernandinha kao dmf, a ispred njega De Bruynea i Silvu, dva vrhunska playmakera.
Ako cemo ici samo na ove blze nama Tottenham ima Eriksena, Chelsea ima Hazarda itd itd.
Dakle, sta ocu da kazem, Arsenalu treba playmaker, hoce li to biti neka "osmica"(pa i dvije) uz osiguraca kao City ili ce morati se naci drigo Ozil ako neće on igrati. Ako nista onda krila koja imaju vise smisla od Iwobija kao Suarez i Carrasco(sumnjam bas da su oni rjesenja, ali sigurno su bolja od ovog sa Iwobijem  jer Arsenal nema playa iza.
Torreira diktira tempo, ali nije razigravac, Xhaka ima pas, ali takodjer nema taj stil igre i pregled razigravaca, Guendo je klasicni b2b igrac.
Emery mlra odluciti kako i gdje ce traziti rjesenje, ali mu playmaker na terenh treba(i vise od jednog ali jedan minimalno)  on danas nije imao nijednog, a imao jd dva napadača koja ovise o njima.

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Bosscielny
« Odgovori #54 : Siječanj 12, 2019, 20:50:02 »
Ono prije je bila svakako kvalitetnija igra od ovoga sto sada pruza.Nisu zablude da je on sada na nizoj razini nego kaj je bio.Nemres ljudima podvaliti nekaj kad svojim ocima vide da to nije tako,nebi ga bez razloga kritizirali.
Arsenal4ever

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #55 : Siječanj 12, 2019, 21:39:04 »
Pa jesam li ja napisao da on sad igra jednako dobro?
Rekao sam da je jednako letargicno izgledao na terenu i kad je biljezio asistenciju svaku utakmicu i sad kad ga ne ide, ali stil igre, ponasanje na terenu mu je uvijek isto.
Kako god, kakav god bio, on je za mene i dalje igrac koji mora igrati u OVOM Arsenalu. Da se mogu naci bolji, mladji pa placom i jeftiniji od njega sigurno da mogu,  ali dok ih ne nadjemo on mora igrati, jer koliko god on izgledao nezainteresiran, a Iwobi rastrcan, Iwobi nije i nece biti ni 10% onoga sto Ozil pruza.
Sta mi znaci sto Iwobi trci, prima loptu,trudi se driblati kad s tom loptom ne napravi nista konkretno,  jedina akcija koju zna uspješno odigrati je gurnuti loptu Kolasincu da ovaj vrati povratnu, svaki drugi pokusaj stvaranja drugačije akcije i proigravanja ispada smiješan.
I da, ne mora biti ni Iwobi krivac igra okej, legao sam i previse po njemu, mozda ima potencijal da bude i vrh igrac, ali u ovom trenutku nije bolji od Ozila, osim sto eto igra obranu bolje, jebes obranu kad onda u napadu nemas udarca cijelu tekmu, a ta obrana svejedno primi gol,dva,tri i s Ozilom i bez njega.
I vrijeme bi bilo da se vrati na neku 4-2-3-1 formaciju.
Nek ostanu Iwobi i Auba ti krilni, sa Lacom ispred, ali daj Ozila iza umjesto jednog stopera.
Torreira i Xhaka inace ne idu puno naprijed, osiguraci su, Torreira je klasa za dmf koje smo imali zadnjih godina iza Ozila.
Stavi Ozila na desetku i slobodu kretanja, pa i nek trce dvojica za njega, nek namjesti 2 zicera po tekmi vrijedi ti dok ne dovedes 2-3 igraca koja su spremna dici napad na visu i drugačiju razinu.
Mislim ponavljam, ne kazem i ne mislim da je to Ozil iz Reala ni da bi s njim odjednom Auba i Laca zabijali po 3 gola po tekmi.
Problem je tu puno dublji, ali mi bez Ozila ne da ne zabijamo golove, mi sanse ne stvaramo, pa jbte protiv jebenog West Hama osakacenog ozljedama Auba i Laca zajedno jedva 2 poštena udarca imali i nijednom nisu dobili upotrebljivu loptu.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #56 : Siječanj 12, 2019, 21:48:33 »
Mislim da ne bi ispale gluposti.
 Zadnje dvije utakmice Ozila su Burnley i Brighton.
Protiv Burnleya je dao onu seks loptu za Kolasinca kroz sto igraca i zabijaml gol, tu utakmicu smo dobili 3 gola zabili. Nakln toga Brighton, igra od pocetka, nije namjestio on sansu, ali zabijamo gol, bolji smo, evo isao sam pogledati u tom poluvremenu imamo 6(4) udarce, mogli smo zabiti i vise i onda Licht poklanja gol.
Ozil je izgledao lose na terenu ali ekipa je koliko toliko stvarala prilike, na poluvremenu izlazi Ozil, ulazi Iwobi, do kraja utakmice smp uputili 1(JEDAN) udarac i to vam okvira gola.
Nije sve ni do njega, ali cinjenica je da stvaramo vise sansi s njim na terenu, je li to saml do njegovog kretanja ili sta kad vec ne asistira ne znam, ali i cisto sumnjam da puno manje primamo bez  njega.

A sad ako cemo gledati kako ne grize ko Diego Costa, onda jbg, najbolje da potpisu nas s foruma,  nece bit bodova, j cemo bar ginuti za dres i slomiti koju nogu

« Zadnja izmjena: Siječanj 12, 2019, 21:48:59 Pezer »

Offline spoon

• Moderator
  • *
  • Liked: 1683
« Odgovori #57 : Siječanj 12, 2019, 21:57:00 »
Baš smiješno da se danas kritikuje Iwobi. Da njega nije bilo ne bi bukvalno stvorili šansu. Lopte za Kolasica koje daje su Emeryevi uputi. Uz to je namjestio Lacazettu zicer. Jedini koji je odigro dobro.
:blink:

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #58 : Siječanj 12, 2019, 22:13:48 »
Pa da, Emeryeve upute i to uspije odraditi, bilo sta drugo nije u stanju napraviti, svaki ulazak u sredinu, dribling i slicno ne zavrsi nikako.
Napisao sam gore, legao sam puno po njemu nepravedno mozda, ja nisam protiv toga da Iwobi igra, ali ako ce nam Iwobi biti glavni kreator u igri,  a evo bio je danas i jos u par navrata, ovako ce nam napad izgledati.

Ja Iwobiju zamjeram najvise sut, tj. neimanje istog, ali da mi igra cak okej i dobro ove sezone igra, a mislim da je i on najbolji kad je s njim na terenu bio Ozil, Miki ili evo Ramsey, dakle kad zaprabo ulogu glavnog playa u zadnjoj trecini preuzmu oni, a on ostane krilo sa zadatkom probij kad mozes i nabaci ili pravovremeno gurni Kolasinca u priliku. Kad je on naprijed uz Aubu i Laca, a iza Xhaka,Torreira,Guendo, onda je on taj koji bi trebao sve raditi u zadnjoj trecini a on to ne može, to zapravo nije u stanju nitko, a on svejedno od sebe nije taj tip igraca
« Zadnja izmjena: Siječanj 12, 2019, 22:17:14 Pezer »

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #59 : Siječanj 12, 2019, 22:20:34 »
Ima i druga strana, ako ces igrati bez Ozila, sa Iwobijem, onda Laca/Auba mlra na klupu, dakle treba ti uz Iwobija Ramsey,Miki, netko, bilo tko tko je u stanju napraviti jos nesto osim samog udarca na gol