Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: |05.12.2018.|Manchester United - Arsenal| PL| 21:00  (Posjeta: 413 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline arsenal 4ever

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 288
Odg: |05.12.2018.|Manchester United - Arsenal| PL| 21:00
« Odgovori #30 : Prosinac 05, 2018, 23:17:34 »
Ne kuzim zasto jednostavno ne okrene sustav u 4312 ili 3412...
:afc2: :afc2: :gooners: :afc1:

Offline 3597639

• Arsenal Reserve
  • *
  • Liked: 48
« Odgovori #31 : Prosinac 05, 2018, 23:24:03 »
Sta reci, koju posluku porati  :D
Ovo je bila utakmica u kojoj se trebalo uzeti 3 boda protiv loseg Uniteda,
ali nismo bili na razini da bi se moglo reci da smo bas zasluzili vise od boda veceras.
Istina, poklonili smo im golove, al realno i oni su nama.
Ostavili smo bolji dojam od protivnika al eto...

Necu plakati za dva propustena boda, vise me brine sto se javljaju novi problemi s ozljedama i sve vise gubimo sirinu koja ce biti kljucna u sljedecih mjesec dana. U sljedece 4 utakmice moramo uzeti barem 10 bodova, a onda opet jedan veliki okrsaj, ovaj put na Anfieldu.

Nadam se da ce se uskoro netko od ozljedjenih vratiti (Kos, Monreal),
 da ce Xhaka nastaviti u pozitivnom tonu kako je odradio posljednjih nekoliko utakmica,
te da ozljede Holdinga i Ramseya nisu dugorocne (iako mi se cini da se upravo o takvim ozljedama radi)...

Zanimljivo sto usprkos cinjenici da je vecerasnja utakmica propustena prilika (kao sto su bili i Wollvsi kod kuce i Palace vani), nekako se ne zivciram vec sa veseljem iscekujem subotu.
Emery i ekipa za sad daju razloga za optimizam...

EDIT:
Zanimljivo mi je i sto sam zaboravio na Ozila  :lol:
Bilo bi krasno da se on malo iskorigira, poslozi se u glavi i kondicijski, i da ga Emery uklopi u svoju viziju.
U suprotnom, uvaliti ga nekome i dovesti pravo pojacanje za neku od deficitarnih pozicija, prije svega WC stoper, a nakon toga pravo krilo (ili jos jednog stopera  :lol: )
I sve to ako je moguce rascistiti do kraja zimskog prijelaznog roka, pa da se izbrusimo do kraja sezone i onda sljedecu sezonu probati uhvatiti Liverpoolovu i Cityevu razinu (ovo drugo ce biti puno teze...).
Ajmo stricek Unai, povedi nas prema gore  :afc2:
« Zadnja izmjena: Prosinac 05, 2018, 23:42:33 3597639 »

Offline oKRamxII

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 90
  • L O S T
« Odgovori #32 : Prosinac 05, 2018, 23:26:37 »
Šteta, ne sjećam se kad se protiv Uniteda moglo reć da se zaslužilo pobijediti, ali ok, nije da treba biti nezadovoljan ovime, šteta za ozljede, Holding i Ramsey djeluje da bi moglo bit na duže staze...

Offline oKRamxII

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 90
  • L O S T
« Odgovori #33 : Prosinac 06, 2018, 00:53:44 »
Šteta, ne sjećam se kad se protiv Uniteda moglo reć da se zaslužilo pobijediti, ali ok, nije da treba biti nezadovoljan ovime, šteta za ozljede, Holding i Ramsey djeluje da bi moglo bit na duže staze...

Čini se da jedan ipak ne... zadnji info zasad:
"The worst for us today was the news with Rob Holding. We are going to wait for what the doctor tells us but it is maybe a big injury. We are going to wait, it is his knee. The other is Aaron Ramsey, but it is a small injury with him."

Offline Highbury

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 274
« Odgovori #34 : Prosinac 06, 2018, 09:58:48 »
Bod sa Old Trafforda je dobar, ali ne mogu se pomiriti sa činjenicom da smo primili onako jeftine golove, posebno onaj prvi kad onako lagana lopta prolazi kroz šumu nogu.

Istina, dali smo i mi dva nearsenalovska i neatraktivna gola.

Morali smo i mi dati bar jedan gol u drugom poluvremenu. One šanse Aubameyanga i Armenca su se morale iskoristiti.
« Zadnja izmjena: Prosinac 06, 2018, 10:01:59 Highbury »

Offline vlado

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1381
  • Heavy Metal (Is The Law)
« Odgovori #35 : Prosinac 06, 2018, 10:02:50 »
What the fuck did I watch?  :D :D

Koliko loša utakmica s naše strane. S njihove isto ali ipak pričamo o Unitedu, naviklo se da su amateri s Bunkerinjom. Stvarno mi je skroz žao da nismo uzeli 3 boda, pa kako smo mutavo primili ona dva to nisu istine. Kasnije još dvije prilike, Auba i Miki, pa ***emu mater.

Nisam nezadovoljan ali jednostavno smo trebali uzeti sve.