Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: |01.09.19.| Arsenal - Tottenham | Premier League | 17:30 |  (Posjeta: 703 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online arsenal 4ever

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 294
Odg: |01.09.19.| Arsenal - Tottenham | Premier League | 17:30 |
« Odgovori #75 : Rujan 01, 2019, 23:54:45 »
Luiz je ispao nakon idiotskog ispadanje sokratisa... holding ako se vrati u prvih 11 vraca se na sokratisovo mjesto u to sam siguran...

Emeryu pocimam zamjerati puno stvari... nikakv njegovo rukopis i vođenje se ne vidi, a neke naznake su do sada trebale biti...
ovo nije prvi put da kod UE igramo neki atomski nogomet 2.pol...znaci radimo teski pritisak sto nikad skoro nismo mogli raditi kod AW...ima UE jako dobrih stvari ali dosta toga upropasti sa forsiranjima nekih igraca
:afc2: :afc2: :gooners: :afc1:

Offline Highbury

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 283
« Odgovori #76 : Rujan 02, 2019, 09:22:29 »
Pozitivan rezultat smo ostvarili samo zahvaljujući borbi, euforiji i individualnom kvalitetu. Jednostavno, sve je ovo na horuk i ne vidim neki pomak u igri nakon početka sezone.

Ovakva igra bez ikakvog plana neće nam donijeti dobro ove sezone. Dobijaćemo one utakmice kad su svi maksimalno motivisani i na individualni kvalitet, ali na dugoročnom planu loše ovo izgleda. Meni stvarno nije jasno kako i šta igramo jer svaku utakmicu nešto mijenja Emery.

Sve ovo gore nabrojano mogli smo vidjeti na jučeršanjoj, ali i na prethodnim utakmicama. Što se tiče individualnog učinka, ovako bih to rekao:

- Leno: dobar, spasio nas u nekoliko navrata, iako je definitivno kod gola mogao i morao bolje reagovati.
- AMN: solidan.
- Luiz: dobar.
- Sokratis: solidan. Kod gola ispao ovca i igrač njegovog iskustva ono ne smije sebi dozvoliti. Uz Lena najveći krivac za gol.
- Kolašinac: solidan. Imao je nekoliko dobrih utrčavanja i pretrčavanja, ali kad dođe do tog ubačaja, onda nastanu problemi. U odbrani je, iznanađujuće, bio solidan.
- Xhaka: glupan. Samo glupan može napraviti onakav penal nad igračem koji nikako ne može ugroziti tvog gol.
- Gendo: igrač utakmice. Onakva kontrola utakmice i rastrčanost je nešto što ga grasi. Ne zaboravimo da momak ima samo 20 god.
- Torreira: solidan. Nije me oduševio, daleko od igrača iz istog perioda prošle godine.
- Pepe: solidan. Imao je par lijepih situacija, ona asistencija je za udžbenika, ali ipak nije me oduševio.
- Lacca: dobar. Borio se kao lav i onaj gol je samo nagrada za njegov trud. Nadam se da povreda nije ozbiljnije prirode.
- Auba: obzirom da nije igrao svoju prirodnu poziciju bio je dobar, imao je par lijepih utrčavanja i dok je prešao na svoju prirodnu poziciju zabio je pogodak.
- Ceballos: skroman. Ono gubljenje lopte u nekoliko navrata ne smije da se desi igraču sredine terena. Trebaće njemu vreman da se privikne na EPL i čini mi se da je ona utakmica protiv Burnleya samo bila slučajnost ili njegov dobar dan ili pak on samo igra protiv manjih ekipa.
- Mkh: ne sjećam se nijednog njegovog kontakta s loptom.

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 471
  • Bosscielny
« Odgovori #77 : Rujan 02, 2019, 10:43:06 »
Neka taktiziranja i krvljenja u ovim jakim utakmicama,al ne znam cemu toliko petljanja kad igramo sa slabijim protivnicima gdje ih naprosto treba pregaziti.Imam osjecaj ko da Emery svakog protivnika previse respektira i ko da nekada drzi igrace pod kocnicom.
Arsenal4ever

Offline ivangun

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1466
  • Victory grows out of harmony
« Odgovori #78 : Rujan 02, 2019, 17:13:39 »
- Mkh: ne sjećam se nijednog njegovog kontakta s loptom.
blago živcima tvojim...