Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Spekulacije i nagađanja  (Posjeta: 314504 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline susko1913

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 309
  • victoria concordia crescit
Odg: Spekulacije i nagađanja
« Odgovori #10455 : Kolovoz 10, 2019, 22:26:48 »
Daj ga odma, 50+15?! Posao stoljeća bi to bio...

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1630
« Odgovori #10456 : Kolovoz 11, 2019, 10:46:34 »
Inter ponudio 50 + 15 mil bonusa za xhaku!?!
Ne vjerujem bas u to...
victoria concordia crescit

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 323
« Odgovori #10457 : Kolovoz 11, 2019, 12:41:56 »
Ove prijetnje Ozilu isto nisu najlošija stvar za klub... izgledno je da bi mogao tražiti novu sredinu uskoro.
KONTRA SILI, KONTRA MRAKU!

Online dixon

• Arsenal Youth
  • *
  • Liked: 6
« Odgovori #10458 : Kolovoz 11, 2019, 13:02:14 »
ne znam po cemu je to dobro? problemi sa sigurnoscu nikako nisu dobri za business

ozil nije mustafi ili jenkinson da ga se treba istjerivati iz kluba

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #10459 : Kolovoz 11, 2019, 13:59:11 »
ne znam po cemu je to dobro? problemi sa sigurnoscu nikako nisu dobri za business

ozil nije mustafi ili jenkinson da ga se treba istjerivati iz kluba
Jedna lasta ne čini proljeće i ne smatram da će se prijetnje njemu i Kolašincu odrazit na posao Arsenala, već samo na ta 2 pojedinca. London je to, vjerujem da će se sve brzo riješit, ali njima specifično neće biti baš ugodno. Naravno da ga ne treba istjerati iz kluba, ali mislio sam na to da će možda sam zatražiti transfer i pristati na manju plaću u nekom drugom klubu, npr u Turskoj, a mi bi mogli nešto i zaraditi na njemu. Na kraju krajeva, da i ostane, uz prijašnje loše partije, mogu ga vidjeti samo da još dublje tone nakon ovakvih stvari.

Online dixon

• Arsenal Youth
  • *
« Odgovori #10460 : Kolovoz 11, 2019, 14:03:22 »
jedino sto bi se moglo desiti je da ga zbog obiteljskih razloga budemo morali pustiti za bilo koje novce, sto je realno lose za nas, jer kakav god da je, moramo dobiti bilo kakvu odstetu, a ovako bi zbog prijetnji bilo lose ako mu ne damo slobodne papire, jer ce novinari napisati da smo zlocest klub

kako god da okrenes, nije dobro

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #10461 : Kolovoz 11, 2019, 14:09:13 »
ti misliš da mi možemo dobit neku ozbiljnu lovu za njega? čisto sumnjam. Osim toga, naš najveći problem s njim nije odšteta, nego plaća koju ima, a s obzirom na to kako igra, u interesu bi nam bilo da ga se riješimo pošto poto.

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1630
« Odgovori #10462 : Kolovoz 11, 2019, 14:10:21 »
ti misliš da mi možemo dobit neku ozbiljnu lovu za njega? čisto sumnjam. Osim toga, naš najveći problem s njim nije odšteta, nego plaća koju ima, a s obzirom na to kako igra, u interesu bi nam bilo da ga se riješimo pošto poto.
Točno to... za njega mi 10-20m bilo dovoljno... samo da oslobodimo prostor za plaće...
victoria concordia crescit

Online dixon

• Arsenal Youth
  • *
« Odgovori #10463 : Kolovoz 11, 2019, 14:16:55 »
o tome i pricam, sve u rasponu od 10mi-20mil je dobro, medutim, vidjeli ste i sami na primjeru fekira, umjesto 53 mil, prodan je za 22mil, ne bi me cudilo po tom principu da ozil umjesto za 21mil ode u tursku ili kinu za 7mil

covjek nam ne pase u place, ali odreci se novca od prodaje za jednog od najpoznatijih igraca na svijetu s ogromnom marketinskom vrijednosti (preko milijun pratitelja na drustvenim mrezama) je prosipanje novca u wc

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #10464 : Kolovoz 11, 2019, 15:02:54 »
o tome i pricam, sve u rasponu od 10mi-20mil je dobro, medutim, vidjeli ste i sami na primjeru fekira, umjesto 53 mil, prodan je za 22mil, ne bi me cudilo po tom principu da ozil umjesto za 21mil ode u tursku ili kinu za 7mil

covjek nam ne pase u place, ali odreci se novca od prodaje za jednog od najpoznatijih igraca na svijetu s ogromnom marketinskom vrijednosti (preko milijun pratitelja na drustvenim mrezama) je prosipanje novca u wc
Promašio si usporedbu, Fekir ni ne vrijedi više zbog ozljede koju ima.
tih 15m razlike što si naveo je doslovno kikiriki, a toliko bi negdje vjerojatno i izgubili, znači win-win za svaku stranu.

Offline spoon

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1692
« Odgovori #10465 : Kolovoz 12, 2019, 16:57:22 »
Citat:
After concluding the transfer of Falcao, Galatasary will turn their attention to recruiting Mohamed Elneny. [ajansspor]

:blink:

Offline spoon

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1692
« Odgovori #10466 : Kolovoz 13, 2019, 19:40:21 »
Citat:
Lyon take the lead in the race to sign Jeff Reine-Adélaïde under the direction of President @JM_Aulas, according to @v_menichini. Angers now want €30m though - Monaco & Nice pessimistic about their chances, if he moves, “Jeff” wants Champions’ League football.

Lyon are on the verge of acquiring 21-year-old French youth international attacking midfielder Jeff Reine-Adélaïde from Angers for €25m + €2.5m in bonuses

Lyon President Aulas & Head of Scouting Florian Maurice see "Jeff" as the heir to Nabil Fékir.

10% od ovog transfera dobijamo.
:blink:

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #10467 : Kolovoz 20, 2019, 14:54:54 »
Shkodran Mustafi to Roma

This would be an initial one-year loan deal with a view to making it permanent next summer

Making Mustafi’s contract permanent would cost Roma between €20m and €25m, meaning Arsenal could pocket as much as £23m in summer 2020

[Gazzetta dello Sport]

Ovo bi bio ogroman win za nas kad bi se realiziralo.

Offline ivangun

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1466
  • Victory grows out of harmony

Online Jozo

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 940
  • The Gunners Forever!
« Odgovori #10469 : Jučer u 10:48:16 »
Mustafi je nešto i igrao,ali Elneny apsolutno ništa.
Come On You Gunners-18-C . O . Y . G-86!

Victoria Concordia Crescit!

Once a Gunner, always a Gunner!