Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Spekulacije i nagađanja  (Posjeta: 314851 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 616
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
Odg: Spekulacije i nagađanja
« Odgovori #10065 : Lipanj 10, 2019, 14:48:09 »
Ako je budžet stvarno 40m onda napadamo top 10 iduće sezone

na Sky Sports stalno pricaju o tolikom budzetu, ali naglašavaju, da je Emery dobio dopustenje da sve sto utrzi od prodaje moze reinsvestirati u igrače.

ali kao sto se i spominjalo, ne mozes ocekivati da trener dovodi klase kad nema normalne uvjete, sad ce netko reci, trebao je izboriti Ligu prvaka, da je Arsenal izborio ligu prvaka, budzet bi bio 80m, United igrao, ne igrao LP trosi duplo od toga bez problema kad god mu se prohtije.

Ali ako bar Emery ima odrijesene ruke pa odluci se rijesiti Ozila, Mustafija, mozda Mikija, tu se oslobađa dodatnih 40+ milijuna, plus ogromne pare od placa.
Pozicije koje se idu pojacati su krilo, vezni, i obrana, dakle u obrani se sve trazi, oba beka i stoper.
Mozda zvuci smijesno, ali otkako pratimo Arsenal, prvi put stvarno vidis da i trener vidi slabosti ekipe tamo gdje ih vidimo i mi, ali ***iga s obzirom na budzet, mi pojacanja moramo traziti u Carrascu iz Kine, Veretoutu,Praetu, Andersenu i slicnima i nadati se da ce se opet pogoditi kao s Torreirom, Lenom i sl.

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 326
« Odgovori #10066 : Lipanj 10, 2019, 14:59:50 »
Joan Jordan - Arsenal and West Ham are battling it out to sign the Eibar midfielder (Marca, June 8).

Djene Dakonam - The Gunners are also competing with Everton for the signature of defender Djene Dakonam (Marca, June 8).

Alexis Claude-Maurice - Arsenal are targeting Ligue 2 star Alexis Claude-Maurice this summer and are preparing a new bid after their first £7m offer was rejected (The Star, June 9).

***iga, na kraju ostaje samo činjenica da je 40m smiješna cifra i da je jasno da se ne namjerava ulagat u klub i da nam je realnost 5.-6. mjesto. Bilo bi to i niže, al nekako uvijek uspijemo ostat tu gore tako da mislim da ćemo uspjet i sada.
KONTRA SILI, KONTRA MRAKU!

Offline krtokonj

• Arsenal Youth
  • *
  • Liked: 22
« Odgovori #10067 : Lipanj 11, 2019, 04:32:21 »
Joan Jordan - Arsenal and West Ham are battling it out to sign the Eibar midfielder (Marca, June 8).

Djene Dakonam - The Gunners are also competing with Everton for the signature of defender Djene Dakonam (Marca, June 8).

Alexis Claude-Maurice - Arsenal are targeting Ligue 2 star Alexis Claude-Maurice this summer and are preparing a new bid after their first £7m offer was rejected (The Star, June 9).

***iga, na kraju ostaje samo činjenica da je 40m smiješna cifra i da je jasno da se ne namjerava ulagat u klub i da nam je realnost 5.-6. mjesto. Bilo bi to i niže, al nekako uvijek uspijemo ostat tu gore tako da mislim da ćemo uspjet i sada.

Kakve mi igrace dovodimo, majko mila, pa Inter bi se posramio ovakvih pojacanja. Mislim sigurno da neki od njih mogu biti dobri igraci, al je*o me pas ako Olmo nije bolji igrac od vecine "pojacanja" koja mi trazimo, zasto idiot od Kroenkea ne moze dat 100m da kupimo bar 3 igraca koji imaju nekog smisla, Alaba, Umtiti i Pepe zvuci ko bajka uz sva imena koja se vezu uz nas u zadnje vrijeme, a imam osjecaj da bi to troje bilo sasvim dovoljno da se borimo za top 3 u PL i polufinale LP.

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #10068 : Lipanj 11, 2019, 14:46:34 »
Arsenal's £43m raid for Sampdoria duo Joachim Andersen and Dennis Praet has been rejected, according to Gazzetta dello Sport.

Defender Andersen, 23, and midfielder Praet, 25, will reportedly cost Arsenal £50m if they wish to prise the duo away from the Serie A side.

Offline frgazer

• Arsenal Reserve
  • *
  • Liked: 20
« Odgovori #10069 : Lipanj 11, 2019, 22:12:54 »
Čak i index piše da dolazi carasco :)  :P

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #10070 : Lipanj 11, 2019, 22:51:21 »
25 milijuna je cijena, a Carrasco sam izjavio da hoce u Europu, tako da je samk do toga hoce li arsenal isplatiit 25 milijuna, dogovor s igracem ne bi trebao bit nikakav problem

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Offline Highbury

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 282
« Odgovori #10071 : Lipanj 12, 2019, 10:00:41 »
Na mene ovaj igrač nikada nije ostavio poseban dojam, ali u ovakvoj situaciji radujem se i njegovom dolasku

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #10072 : Lipanj 12, 2019, 12:14:02 »
Lucas Torreira - AC Milan will try to lure Torreira back to Italy, according to reports. (The Sun, June 12)

Callum Chambers - The Gunners are also expected to entertain offers for Calum Chambers, following an impressive loan spell at Fulham and the defender could be of interest to some Premier League clubs (Football.London, June 8)

Shkodran Mustafi - The German defender has reportedly been made available for transfer with AC Milan believed to be interested (Football.London, June 7)

Franck Kessie - Arsenal could seal a deal for AC Milan's Franck Kessie for £30m, but will have to face competition from Spurs and West Ham (The Sun, June 11)

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #10073 : Lipanj 13, 2019, 16:27:38 »
Ide se po Salibu izgleda, ovaj golman nepoznat, ali ocito talent veliki, s obzirom da stize besplatno, ne moze biti promasaj

Online bobby

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1403
« Odgovori #10074 : Lipanj 13, 2019, 18:24:57 »
saliba mi je definitivno prva želja ovo ljeto.. od ovih ''realnijih'' što se spominju..
možda neće ispasti novi van dijk ili varane al jebeno podsjeća na njih..

zvijer.
jednostavno se mora riskirati. ako želimo do vrha u svakoj liniji moramo imati bar po jednog wc igrača, igrača koji je spoban praktički sam nositi tu liniju.. nešto što čak jedan auba ili lacazette nisu.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #10075 : Lipanj 13, 2019, 18:49:38 »
Ali da, mora se riskirati, jer na neku siguru vise ne mozes ici, ako zelis gotovog igraca i klasu, takvi danas kostaju 60-70m minimalno.

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #10076 : Lipanj 13, 2019, 19:39:50 »
da vidim jesam li vas dobro razumio, 3/4 budžeta dajemo na igrača kojeg namjeravamo poslat odmah na posudbu? ok

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #10077 : Lipanj 13, 2019, 22:58:25 »
Kakva posudba, igrat ce ovaj odmah, pa vec sad je bolji od mustafija i sličnih

Online arsenalcro

• Gooner for life