Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Spekulacije i nagađanja  (Posjeta: 305918 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 315
Odg: Spekulacije i nagađanja
« Odgovori #9915 : Siječanj 14, 2019, 16:17:09 »
Pa je li bitno je li do vlasnika ili do FFPa i sl.? Ali sam Emery je rekao da se mogu samo igraci na posudbu uzeti, tako da prodaja Ozila nikako ne mpze znaciti kupovinu igraca od 60m. Jedino da ga uvale za toliko a to znamo da je nemoguće, jedino kad bi Kinezi uletili.
Ali mislim da su bolji i Carrasco,Suarez,Banega i slicni, nego Ozil na tribinama.
To da je Ozil u ozbiljnim planovima, onda deuga stvar

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Pa zbog razina plaća i mislim da je problem u FFPu što bi ga premašili kad bi sad kupovali, ali što se tiče para za same transfere mislim da bi trebali imati i više nego dovoljno, nego se jednostavno ne žele izdvojit sredstva i tjt.
A kad sam rekao da bi se riješili Ozila, i mislio sam samo na to da bi se oslobodilo za plaće, a ni ne računam na to koliko bi dobili za njega.
KONTRA SILI, KONTRA MRAKU!

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 605
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
« Odgovori #9916 : Siječanj 14, 2019, 16:52:03 »
Ma ja govorim, da oni oce odvojit za transfere, odvojili bi odmah sad, jer Carrasco je recimo pristao na smanjenje place, ali Arsenal ga ne moze ili nece da kupi, ko da je bitno gledajuci iz nase perspektive.
Zato govorim, realno nema se smisla ni nadati da ce se tu kupiti neki brutalni igraci, ***iga :D

Offline Markan

• Arsenal Reserve
  • *
  • Liked: 12
« Odgovori #9917 : Siječanj 15, 2019, 17:03:23 »
Spekulira se o odlasku ozila. A navodno nas zeli napustiti i sven mislintat?!?!

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #9918 : Siječanj 15, 2019, 17:16:22 »
Ja isto procitao to za Svena, ako on vec zeli van, onda mu je ocito obecano nesto sto se ne ispunjava, a njegov odlazak bi bio totalni udarac, covjek je doktor skautinga, tesko da mozemo boljeg naci, a para za gotove igraca se ocito nema, ne kuzim, kakav plan imaju u upravi

Offline dixon

• Arsenal Youth
  • *
  • Liked: 2
« Odgovori #9919 : Siječanj 15, 2019, 17:34:33 »
Bila bi steta da covjek ode, jer se cinio kao pravo rjesenje da klub uvede ekstra talente, bez obzira na kadar i trenera.

Sto se tice Emerija, meni se cini da bi mogao krenuti putem Wengera u smislu da samo klima glavom na bilo kakve lude zahtjeve uprave i ne rjesava stvari. Ne mislim da mora biti Mourinho koji ce praviti probleme ako mu se dovedu 3 igraca a on trazi 5, ali za vrhunski rezultat potrebno je da trener pokaze "kicmu".

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 464
  • Bosscielny
« Odgovori #9920 : Siječanj 15, 2019, 22:14:58 »
Kaj mislite po koga ce ici Arsenal ako se proda Ozil,mozda James?
Arsenal4ever

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #9921 : Siječanj 15, 2019, 22:56:39 »
Ma kakvi,taman ce moci uzeti Suareza i Carrasca i to je to

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Offline 3597639

• Key Gooner
  • *
  • Liked: 58
« Odgovori #9922 : Siječanj 15, 2019, 23:12:01 »
Da mi uspijemo nekome prodati Ozila? Nema sanse. Tolko smo jaki u izlaznim transferima da ne vjerujem da smo ga sposobni pokloniti nekome, a o prodaji da ne govorim...

Mislim da je za nas zimski prijelazni rok gotov, pojacali smo se oporavljenicima iz zadnje linije i s bokova, AMN ce na desno krilo, mozda uzmemo nekoga na posudbu ako Ramsey ode sad u sijecnju i to je to.

U odnosu na niz bez poraza fale jos samo Holding i Mkhi.
Mkhi ce se vratiti kroz mjesec dana, i mozemo se samo nadati da ekipa moze uci u jos jednu sretno/spretnu seriju, da ce opet pokazati zelju i energiju koju su pokazivali do pocetka prosinca, i da cemo se sto duze zabavljati nadom u 4. mjesto i osvajanje EL...

Na ljeto MOZDA bude nesto od ozbiljnijih odluka oko igrackog kadra, do tad ne ocekujem nista...

Offline Highbury

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 277
« Odgovori #9923 : Siječanj 16, 2019, 11:02:56 »
Kad se sjetim Wengıne price od prije nekoliko godina da cemo postati konkurenti najvecim ekipama u dovodjenju igraca  :lol: :lol:

Offline spoon

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1681
« Odgovori #9924 : Siječanj 16, 2019, 13:07:15 »
Ode i Sven  :notworthy:

:blink:

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #9925 : Siječanj 16, 2019, 13:09:09 »
Nevjerojatno, sve odluke kluba u zadnjih godinu dana sam podređivao bas tome da on i Sanelhi znaju sta rade, a posebno on, kad su u pitanju igrači, i onda se dogodi ovo, covjek je znaci jedva izdrzao godinu dana u klubu.
Treba pocet opet pratit i navijat za lokalni klub, sve ovo dalje nema smisla.

EDIT: Ode u Bayern izgleda, a u Arsenal dolazi Edu kao neka vrsta zamjene LOL
« Zadnja izmjena: Siječanj 16, 2019, 13:12:19 Pezer »

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 3320
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #9926 : Siječanj 16, 2019, 13:23:03 »
Zar je bitno tko je na toj poziciji
Ponosna moja je zemlja Hercegovina, Hrvatska gruda nam sveta već tisuć ljeta...

Nema druge opcije, svaki cilj je dostižan.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #9927 : Siječanj 16, 2019, 13:42:09 »
Kako nije jebo ga ti. Covjek je bio glavni skaut Dortmunda u tom usponu do kojeg su dosli, Klopp je bio trener, ali sve te silne igrace je on prakticki skautirao i doveo, nakon Kloppa i Tuchel i Favre su opet bili prakticki njegovi izbori, jer je kao i u Arsenalu bio zaduzen i za biranje trenera(uz jos neke ljude) u godinu dana Arsenala, nevezano za Aubu, on je taj koji "nasao" Torreiru i Guenduzija itd.
Treba ti i trener, jasno i sve to, ali kad nemas financije da kupis gotove igrace, treba ti covjek koji ce pronaci talente, ovaj je bio dokazan i samo u godinu dana u Arsenalu je vec nasao dvojicu takvih.

Sad ce opet prica, ima Arsenal pare, ali vlasnik ne da, jel uopce bitno jel ih nema ili ih vlasnik ne da, potrositi se nece, dakle treba na drugaciji nacin graditi ekipu
« Zadnja izmjena: Siječanj 16, 2019, 13:43:17 Pezer »

Offline Antena25

• Key Gooner
  • *
  • Liked: 112
  • Oh to be a Gooner...
« Odgovori #9928 : Siječanj 16, 2019, 15:23:18 »
Nešto sam gledao da stara konjina novi stadion LA Ramsima radi, sisa pare od svuda i boli ga ***** za ostale franšize. Nije da bi ga nešto brinulo i da nije to...

Offline Highbury

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 277
« Odgovori #9929 : Siječanj 16, 2019, 17:22:27 »
Od koga je Jenki kupio klub? Kakva je bila atmosfera kada je kupio? je li bilo euforije? Nesto se ne sjecam tog perioda.