Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Koga želite vidjeti u Arsenalu?  (Posjeta: 79749 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivangun

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1466
  • Victory grows out of harmony
Odg: Koga želite vidjeti u Arsenalu?
« Odgovori #1800 : Veljača 06, 2019, 14:08:17 »
Welbz je pred kraj ugovora, nema para od njega. Nisam znao za Nacha, drago mi je ako ostaje još godinu :)

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 616
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
« Odgovori #1801 : Veljača 06, 2019, 14:32:33 »
@ivangun da, tako bi nesto i moglo biti, s tim da možemo očekivati i da ce Suarez ostati, vjerujem da ce se pokazati kao okej igrac, a 20m u tom slučaju nije puno i nakon čistke dovesti 5-6 igrača, sto jakih, sto slabih, uz ove koji se vracaju to je vec solidan roster u odnosu na ovo danas, posebno ako racunamo na zdravlje Holdinga koji bi trebao biti buducnost na stoperu

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Offline spoon

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1692
« Odgovori #1802 : Veljača 06, 2019, 17:43:01 »
Otpisao bih Mustafia, Elnenya, Ozila i Mkhitaryana. Uz to idu Cech, Ospina, Jenk, Lich, Ramsey, Welbeck.

Treba nam neko uz Bellerina. Max Aarons iz Norwicha je pretalentovan igrač, i čini mi se da smo se povezivali s njim u zadnjih pola godine, to ne bi smjeli propustit. Treba nam direktan krilni igrač. Pepe iz Lillea je odlična opcija i prva mi je želja. Uz to sam već naveo Maguirea i Chilwella.

8/11 su u25 igrači, potpuno osvježena i mlada ekipa, uz to tehnički jaka i skroz izbalansirana.

:blink:

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 3324
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #1803 : Veljača 07, 2019, 15:48:47 »
Opet mi nije jasna ova prodaja i otpisivanje Welbecka. Stvarno to ne kapiram nikako
Ponosna moja je zemlja Hercegovina, Hrvatska gruda nam sveta već tisuć ljeta...

Nema druge opcije, svaki cilj je dostižan.

Offline spoon

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #1804 : Veljača 07, 2019, 17:12:35 »
Neće bit prodat, već neće produžit ugovor. Da se nije dogodila ova ozbiljna povreda vjerovatno bi dobio novi ugovor.

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 3324
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #1805 : Veljača 07, 2019, 17:39:55 »
Ma mislio sam prodat u smislu da pojedinci žele da ga se proda/otpiše. Osobno bi volio da ostane, još jednu sezonu. Zahvalan igrač, i sigurno može pružiti dobre partije kad trebadne odmarati pojedine igrače, plus uvijek možeš računati na njega s klupe da donese neku svježinu
Ponosna moja je zemlja Hercegovina, Hrvatska gruda nam sveta već tisuć ljeta...

Nema druge opcije, svaki cilj je dostižan.

Offline bobby

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1403
« Odgovori #1806 : Veljača 07, 2019, 19:32:21 »
Treba nam neko uz Bellerina. Max Aarons iz Norwicha je pretalentovan igrač, i čini mi se da smo se povezivali s njim u zadnjih pola godine, to ne bi smjeli propustit. Treba nam direktan krilni igrač. Pepe iz Lillea je odlična opcija i prva mi je želja. Uz to sam već naveo Maguirea i Chilwella.
nisam uopće gledao lille, al samo kratak pogled na kadar i njihove rezultate ove sezone govori da tamo itekako treba gledati ako se traže pojačanja.
i da, maguire i chilwell bi bili vruhunske opcije, a ako moram birati radije maguire, beka već lakše kompenzirati, a nema puno dostupnih ''vođa obrane'' poput maguirea out there.

Offline spoon

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #1807 : Veljača 07, 2019, 20:11:38 »
Ja pogledo par tekmi, nakon što sam vidio da lik ima odlične statse, reko da vidim šta "stvarno" nudi. Nzm dal bi kompletnu igru, koja je veoma dobra, prenio u Pl, al ono što je sigurno kod njega je tehnika šuta 10/10, imam osjećaj da može pogodit kad god hoće kad se otvori na lijevu.
« Zadnja izmjena: Veljača 07, 2019, 20:12:47 spoon »

Offline susko1913

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 309
  • victoria concordia crescit
« Odgovori #1808 : Veljača 08, 2019, 22:12:09 »
ko, Kranjčar?

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 323
« Odgovori #1809 : Travanj 04, 2019, 11:12:03 »
Meni je herrera baš simpatičan igrač, sad sam pročitao da će za džabe vjerojatno u PSG, ne bi mi bilo loše njega vidjeti u Arsenalu..
KONTRA SILI, KONTRA MRAKU!

Offline bobby

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1403
« Odgovori #1810 : Travanj 11, 2019, 18:10:42 »
propustjesmo očerupati monaco prije par sezona.. vjerojatno ćemo isto uraditi i s ajaxom sada, ali ako je ikako moguće treba uhvatiti ziyecha ili neresa (svejedno).. i platiti ih koliko god treba, a ne hvatati polovnjake poput ryana frasera koji se evo trenutno spominje i sl.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #1811 : Travanj 11, 2019, 19:57:25 »
Da, iako ono najbolje u Ajaxu(De Jong,De Ligt i sl. ce u Barcu,Real,City), ali slazem se Ziyech ili Neres bi bili top pojacanja

Offline ivangun

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1466
  • Victory grows out of harmony
« Odgovori #1812 : Travanj 11, 2019, 20:00:56 »
Ziyech mi je skroz ok, ali Neres nikako. Svaki put ima dodir previše, i već vidim kako bi me živcirao kad bi ga gledao kod nas...
Također, ne mislim da Ajax ima neke buduće svjetske klase osim možda De Jonga i Lighta. To što su ''bena ekipa je druga stvar...

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #1813 : Travanj 11, 2019, 20:25:52 »
Ne moraju bas biti top svjetske klase, ali Mazraoui,Dolberg,Van de Beek,Neres, to su sve igraci 21 godina, koji jos mogu napredovati, a dosta obećavaju i to ne samo Liga prvaka i u ligi Ajax igra sjajno, 100 golova zabili, ima tu materijala.
Treba i po Mazraouija ici, desni bek, mlad, moderan..

Offline Antena25

• Key Gooner
  • *
  • Liked: 113
  • Oh to be a Gooner...
« Odgovori #1814 : Travanj 11, 2019, 20:28:51 »
Baš mi je muka od ovog "modernog" nogometa kada se stvori neka mlada i odlična ekipa da bi ju već iduće sezone raščerupali ko kokoš. Jebeni novac i šeici. Ajax je stvarno predivan za gledati, ima tamo puno odličnih igrača i potencijala.