Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Koga želite vidjeti u Arsenalu?  (Posjeta: 76584 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Elf

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 208
Odg: Koga želite vidjeti u Arsenalu?
« Odgovori #1800 : Lipanj 26, 2018, 18:05:04 »
Nisam gledao ali sam procitao da je bio odlixan. Dominirao sredinom, pisu da je uvijek na pravom mjestu.

Offline bobby

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1402
  • G unit in da house <3
« Odgovori #1801 : Lipanj 26, 2018, 23:01:03 »
jako zanimljiv igrač. po svim pročitanim komentarima, odgledanim highlightsima i statsima na fifi, ispada da je on, ma kako čudno zvučalo, kombinacija artete i flaminija. ima kvalitetu u pozicioniranju, disciplinu, zna diktirati tempo, raspon dodavanja, dobar pod pritiskom.. al isto kvalitete terijera, work rate, agresivnost i sl..
protiv urugvaja je igrao zadnjeg čovjeka u nekakvom dijamantu u sredini i navodno odigrao jako dobro.. po svemu sudećo on može komotno mijenjati xhaku kao zadnji vezni, DLP, ali i igrati u mobilnijoj ulozi uz njega..
u svakom slučaju, jedva čekam vidjeti njih dva zajedno.. mislim da bi trebati dati jedan veliki banas čitavoj igri, koji je dugo falio.
sada nekako najviše fali jedno kvalitetno krilo i kadar je manje više kompletiran, na papiru.

Offline thierry14

• Arsenal Youth
  • *
  • Liked: 9
« Odgovori #1802 : Lipanj 26, 2018, 23:12:02 »
Odlicno onda bas mi je drago to cut.. inace meni je jucer zapeo za oko quintero pa to je vrhunski igrac ..u rangu jamesa

Offline Elf

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 208
« Odgovori #1803 : Lipanj 27, 2018, 22:11:12 »
Navodno ga Real kupuje.

Offline spoon

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1664
“That's the problem with drinking, I thought, as I poured myself a drink. If something bad happens you drink in an attempt to forget, if something good happens you drink in order to celebrate, and if nothing happens you drink to make something happen.”

Offline t14enry

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 744
« Odgovori #1805 : Listopad 23, 2018, 23:03:51 »
Van de Beek - dosta nezamijećen kraj De Jonga koji je ultratalent, ali trenutno se radi o vrhunskom potencijalu na b2b.

Hirving Lozano - ne treba ništa dodavati, mislim da mu je klauzula 30 mil.

Ziyech - meni osobno najdraže krilo u ovom trenutku, čovjek ima dribling, šut, agilnost...

A može i De Ligt...čudo od igrača