Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Rukomet  (Posjeta: 40535 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 604
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
Odg: Rukomet
« Odgovori #1515 : Siječanj 20, 2019, 22:52:13 »
Smece od trenera, bio je inovator,sad ja zastario egoist, gura svoje pa sta god bude.
Spanjolci nam odgovaraju igrom i redovno ih rijesimo, bio sam uvjeren prije spanjolaca da ce nas francuzi i svabe unakazit,protiv spanjolaca su mi vratili nadu da imamo sanse, nakon ovog danas ne znam sta bi rekao, sumnjam da ce ovako lose protiv njih odigrati, ali oce li uspjeti izvuci prolaz, teško.
Ne vjerujem bas u to

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 464
  • Bosscielny
« Odgovori #1516 : Siječanj 20, 2019, 22:56:54 »
Brijem da je igracima muka igrati pod njim i slusati ga ako je meni previse onih pol minute po time outu kaj ga cujem.
« Zadnja izmjena: Siječanj 20, 2019, 22:59:10 Micah »
Arsenal4ever

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 3320
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #1517 : Siječanj 21, 2019, 11:33:28 »
Evo naši znalaca i trenera. Jbg nacija s najviše trenera. Za pobjedu su zaslužni igrači, za poraz trener, uvik tako bilo.
Najbolje da on uđe pa da ne napravi 20 grešaka koje su dovele do golova bez golmana. Spori, tromi i bezvezni su igrači bili. Kako se moglo na Musu igrat protiv Španjolaca, jučer nije? Ne kažem da nije kriv za neke stvari, je. Al ovo jučer sve ide na dušu igračima. Kolko su promašili sedmeraca? Koliko su promašili zicera? Lopti izgubili? Dajte molim vas
Ponosna moja je zemlja Hercegovina, Hrvatska gruda nam sveta već tisuć ljeta...

Nema druge opcije, svaki cilj je dostižan.

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1623
« Odgovori #1518 : Siječanj 21, 2019, 11:56:23 »
Da verma ali kad vidis da igraci nemaju koncentracije i da ne ide to, pa sta forsiras prazan gol...
Dajemo im lake golove... ok imas problem 6na6, ne mozes zabiti gol, ok, pa stisni obranu ne daj ni njima onda, neces ti nece oni... mi smo ipak klasa vise, proraditi ce kad tad... a ne poklanjas im golove... ako ce zabiti neka se potrude za to... 9 golova na prazan gol je presmijesno... koliko su krivi igraci kriv je i trener po meni...
Ali sta sad osim nadati se da su naucili nesto, samo bojim se da nisu... ali mislim da mozemo dobiti švabe... ajmoooo
victoria concordia crescit

Offline Jozo

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 940
  • The Gunners Forever!
« Odgovori #1519 : Siječanj 21, 2019, 12:11:14 »
Idemo po pobjedu danas protiv Švaba.
Come On You Gunners-18-C . O . Y . G-86!

Victoria Concordia Crescit!

Once a Gunner, always a Gunner!

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #1520 : Siječanj 21, 2019, 13:10:33 »
Evo naši znalaca i trenera. Jbg nacija s najviše trenera. Za pobjedu su zaslužni igrači, za poraz trener, uvik tako bilo.
Najbolje da on uđe pa da ne napravi 20 grešaka koje su dovele do golova bez golmana. Spori, tromi i bezvezni su igrači bili. Kako se moglo na Musu igrat protiv Španjolaca, jučer nije? Ne kažem da nije kriv za neke stvari, je. Al ovo jučer sve ide na dušu igračima. Kolko su promašili sedmeraca? Koliko su promašili zicera? Lopti izgubili? Dajte molim vas
Ja govorim od pocetka da smo losi i jedino je spanjolska iznimka, island,makedonija i slicni se dobiju sa pola snage.
Jučer jasno da je duvnjak kriv ako gubi 5 lopti i sl.
Ali ako primis tri gola zaredom bez golmana, mijenjaj nesto, koji ***** guras isto.
Ekipe zabijaju 10-12 golova na poluvremenu, mi jucer primili 7 na prazan gol, sta imamo dalje pricat

Offline Elf

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 209
« Odgovori #1521 : Siječanj 21, 2019, 14:52:13 »
Idemo po pobjedu danas protiv Švaba.
Masakrirat ce nas.

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Bosscielny
« Odgovori #1522 : Siječanj 21, 2019, 17:39:08 »
@verma pa jel Cervar vodi ekipu,pa mora shvatiti da nesto ne funkcionira i znati kaj cemo ako zapne negdje.On se tvrdoglavo ponasa i do besvjesti forsira nesto sto ne prolazi.On brije da ce dobiti tekmu samo zato kaj su njegovi igraci bolji bez da ista odigramo.Njega je vrijeme pregazilo,a jos je gore to kaj gura svoj ego.Istina je da su igraci radili puno gresaka,ali mislim da je tu dobrim dijelom utjecaj "vrhunskog motivatora i takticara".Nebi se cudio da izbije neka svadja na klupi radi njega jel unosi kaos u glavu nasih igraca.
Arsenal4ever

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #1523 : Siječanj 21, 2019, 20:01:55 »
Otpao Cindric, nadam se da nece previse forsirati danas opet 7 na 6 i iako pretpostavljam da ce Karacic poceti utakmicu, ako opet krene sa promasajima ili izgubljenim loptama, daj odmah unutra Sliškovića

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Bosscielny
« Odgovori #1524 : Siječanj 21, 2019, 21:26:33 »
Nemamo nikoga ko ce puknuti izvana.
Arsenal4ever

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Bosscielny
« Odgovori #1525 : Siječanj 21, 2019, 21:43:08 »
Stalna patnja u napadu...
Arsenal4ever

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 3320
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #1526 : Siječanj 22, 2019, 10:36:06 »
Jbg opet Lino kriv.
Horvatu i Karačiću se zahvalit za sve napravljeno uvest nove momke i ajmo dalje
Ponosna moja je zemlja Hercegovina, Hrvatska gruda nam sveta već tisuć ljeta...

Nema druge opcije, svaki cilj je dostižan.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #1527 : Siječanj 22, 2019, 11:37:54 »
Nije da pametkujem, ali i prije pocetka sam rekao da bas nista ne očekujem, fali tu igraca.
Dobili smo golmana, ali nemas vise igrace kakve si imao na drugim pozicijama i jbg.

Samo mi je jadno ovo prozivanje sudaca sad. Po meni su okej sudili, rukomet je to i uvijek ima gresaka, a ono probijanje strleka se vidi iz aviona, skolski mu se covjek postavio i ukopao gdje treba.

Offline 3597639

• Key Gooner
  • *
  • Liked: 58
« Odgovori #1528 : Siječanj 22, 2019, 13:42:31 »
Nemora se uvjek traziti krivca, ja sam skloniji opciji da se ovo prihvati kao nasa realnost.

Od Line bi se vjerojatno mogao naci bolji takticar.
Za Babica sam prije preuzimanja reprezentacije citao samo pohvale na strucnosti pa nije zavrsilo kako smo svi htjeli, a on je svojim vjeronaucnim pristupom iritirao znacajan postotak navijacke populacije i medija pa je brzo okoncana njegova pustolovina.
Upitno je kako ce ta nova osoba na poziciji izbornika biti prihvacena i koliko vremena ce joj se dati za stvaranje rezultata (slicno kao mi s Emeryem, iako je ovo reprezentativna razina pa je obzirom na kampanjski rezim rada teze uigravati neke sablone...).

Igracki kadar nam je tako uzak (barem po onome sto sam vidio na ovom prvenstvu) da nismo u poziciji nikome se zahvaljivati olako, jer pojacanja nema na vidiku (barem meni relativno povrsnom pratitelju).
Karacic je po meni treci srednji vanjski (racunam i Duvnjaka koji je upisan kao lijevi vanjski al znamo da je on isto toliko i srednji vanjski, kako u klubu tako i u reprezentaciji), i super je kad imas tu kvalitetu na toj poziciji u hijerarhiji momcadi.
Ozlijedio se Cindric pa je Karacic dobio vecu minutazu od ocekivane i iskoristio ju korektno imajuci u vidu ogranicenja koja su mu postavljena u igri (i njemu, i Duvnjaku, i Cindricu ono malo sto je igrao), mislim prije svega na kvalitetu pucaca u nasoj ekipi.
Na desnom vanjskom imas samo Stepancica, druge ozbiljne  opcije na toj poziciji u napadu nemas. Jest Vrankovic opalio jucer onaj lucky punch, al ja u njegovoj ofanzivnoj igri ne vidim materijal na temelju kojeg mozemo reci na imamo kadar koji zasluzuje plasman u zavrsnicu turnira.
Ista situacija je i s pozicijom lijevog vanjskog, mozda i jos gora, jer tamo nije nitko odigrao nista posebno, Sliskovic, Bicanic, nula. Samo Duvnjak, a on nije suter, taj dio svojeg doprinosa on moze komotno isporuciti i sa srednjeg vanjskog.
Navodno je onaj Jaganjac suterska buducnost nase reprezentacije, ali rekao je Dominikovic da “mora shvatiti da rukomet nije samo uzeti loptu i sutnuti na gol, nego treba jos puno toga nauciti”. Vidjet cemo uskoro...
Jedino sto je opravdalo ocekivanja ili bilo malo iznad je ucinak pivota, al tome su osim solidnog kadra na toj poziciji zasluzni i vrhunski improvizatori Duvnjak, Karacic, Cindric koji znaju podvaliti nemoguce lopte na koje mi navijaci uglavnom svrsavamo kad prodju, a kad ne uspiju onda se zivciramo zasto se ide u takve pokusaje, ne zeleci pogledati na pozicije lijevog i desnog pucaca. Mislim da je losa kvaliteta tih opcija razlog sto su ovi decki prisiljeni traziti rjesenja “na silu” solo prodorom ili podvaljivanjem na crtu, protivnicke obrane su svjesne toga i pripremljene...
Krila cijeli turnir nismo previse ukljucivali u igru, oni su na pocetku napada stali siroko (protivnicka obrana se zbog toga rasirila kako koja) i tu je stao njihov napadacki doprinos, jer loptu nisu dobivali. Ono malo sto jesu Horvat nije bio pretjerano ubojit u realizaciji, a na drugoj strani Mandic takodjer, ali je dobio prednost ispred Strleka zbog igre u obrani.
Golmani su imali po meni i malo bolji ucinak od ocekivanog...

Slabo u posljednje dvije godine pratim klubski rukomet pa neznam kako stoje alternative, ali treba se zapitati gdje su igraci s ranijih popisa od kojih se obzirom na dob ocekivalo da budu nositelji trenutne hrvatske.
I jesu li oni uopce kvaliteta koja bi nas digla razinu vise pa da se opravdano smatramo predodredjenima na polufinala (iako sam bio kontra Goluze, priznajem da smo u njegovoj eri to smatrali neuspjehom, iz danasnje perspektive neopravdano, valjda razmazeni neponovljivom generacijom Balic, Metlicic, Lac, Sola, Sulic/Vori, Djomba...).
Stipe Mandalinic, Marko Mamic, Tin Kontrec, Marino Maric, Brozovic Ilija, Luka Sebetic, Josip Vekic, Ivan Srsen, Josip Bozic Pavletic, Ivan Vida, Lovro Mihic...  :scratch:
Neznam, po meni to sve skupa ne zvuci kao kadar kojim mozes ocekivati konstantnu borbu za medalje.

Steta kiksa kontra Brazila, imali bi popravni protiv Francuza za polufinale (i vjerojatno ga nebi polozili obzirom na ogranicenja koja sam gore nabrajao), ali vjerujem da ce stvari sjesti na svoje mjesto, nece se sva tri rezultata posljednjeg kola odvrtiti kontra nas, i na kraju cemo izboriti kvalifikacije za olimpijadu, te ce cilj koji smo si realno postavili biti ispunjen.
U konacnici cemo se i plasirati na OI, ali da cemo u sljedecim godinama biti redovni polufinalisti na sto smo navikli od 2003, to vise ne vjerujem i ne ocekujem.

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Bosscielny
« Odgovori #1529 : Siječanj 22, 2019, 16:17:05 »
Ja opcenito sve vecu vaznost dajem trenerima jel pravi strucnjaci mogu brutalno posloziti ekipu i izvuci puno iz igraca.Ne trebaju im najjaci igraci na svim pozicijama nego znaju iskoristiti do kraja ono kaj imaju.Tako imas neke repke koje po imenu nisu nista znacajno,a mogu bolesno namuciti velikane.Znaci kad nekaj gradis treba ti temelj i plan,a ne zbrda zdola.Ja ne ocekujem da nasi trpaju medalje na svakom prvenstvu,ali zelim prave akcije i igru jel ce onda doci rezultati.Ovo kaj mi igramo je cisto na silu sve,igraci su prepusteni sami sebi.
Arsenal4ever