Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Rukomet  (Posjeta: 42306 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 3324
  • Veni-Vidi-Vermaelen
Odg: Rukomet
« Odgovori #1500 : Siječanj 15, 2019, 16:41:57 »
Šego za sad izgleda kao golman koji će na 25:25 protiv Francuske skinut neki zicer, to je ono što nam treba sve ove godine. Al brat Dule, valjda najjači igrač ikad
Ponosna moja je zemlja Hercegovina, Hrvatska gruda nam sveta već tisuć ljeta...

Nema druge opcije, svaki cilj je dostižan.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 616
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
« Odgovori #1501 : Siječanj 15, 2019, 21:10:46 »
Jbte kako igtaju Francuska i Njemacka, nije da nema gresaka,ali kakve obrane, kakvi golovi, jos francuzima golman i nije previše obranio.
Ja ne vidim kako mi imamo sanse protiv ovakvih ekipa. Nezz mozda previse kriticno gledam nase, ali najgore kad vidim ovamo ove nicije lopte kako cupaju i jedni i drugi, ne znam kad sam to kod nasih vidio.
Francuzi su uvijek Francuzi, posebno protiv  nas, a Svabe i Danci domaćini, mislim da nemamo sanse ni za polufinale, al eto.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #1502 : Siječanj 16, 2019, 19:24:57 »
Ma nisu ni jedni ni drugi odigrali nešto pretjerano bolje od nas u ostalim utakmicama, a Danska ima najlakšu skupinu koju su odradili u skladu s tim. Vidit ćemo ih protiv Norveške. Jedno je sigurno, mi smo zadnji koji se gledaju kao neki favoriti. Francuska, Njemačka, Danska, Španjolska svi su ispred nas. Al neka, pričekajmo da vidimo šta će momci reći na terenu. Ja nas ne bi tako lako otpisivo. Svakom mi možemo pomrsiti račune, samo nek bude ok suđenje.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #1503 : Siječanj 16, 2019, 19:35:30 »
Ma.ja ne gledam cak one ciste akcije i to, puno gresaka su imali, ali kako i jedni i drugi guraju u ledja, i pod faulom  nastavljaju igrati, nasi ne igraju tako, nekako mi ne odaju takav dojam, imam osjecaj da ce nas fizicki otpuhat s terena i jedni i drugi i da zbog toga nemamo velike sanse bez obzira na bilo kakve taktike

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 468
  • Bosscielny
« Odgovori #1504 : Siječanj 17, 2019, 21:16:03 »
Obrana jako dobra,prisilili smo Spanjolce na greske i muce se doci u situaciju za sut plus Sego odlican.Jedino ne znam cemu tolika nervoza kad imamo takvu razliku,bezveze nekada srljamo.
Arsenal4ever

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #1505 : Siječanj 17, 2019, 22:03:59 »
Karačić nas košto skoro pobjede. To moramo svesti na minimum. Ostalo savršeno. Obrana fenomenalna. Borba za svaku loptu. Ono što Pezer kaže da mi ne radimo a drugi rade. Ajmo dalje. Dobit Brazil, pa se potuć sa starim znancima i domaćinima. Zapravo i mi možemo reć da smo domaćini :rofl: samo nam se ne sudi u skladu s tim

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #1506 : Siječanj 17, 2019, 22:14:51 »
Hahaha, a nisam rekao drugi(svi osim nas), nego Francuzi i Njemci koje sam jedino gledao osim nas.
Al da, danas obrana vrh protiv pravog protivnika, ovo je odlicno,iako napad klimav dosta, dugo nismo imali rjesenja kako zabit gol, valjda ce i to riješit nekako

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Bosscielny
« Odgovori #1507 : Siječanj 17, 2019, 22:20:10 »
Koliko smo bili bez gola u 2. pol covjece,sreca pa Spanjolci nisu nista odigrali u napadu danas.Ne kuzim kako nam je napad bio tako bezidejan u tom periodu pored takvih organizatora.Dobili smo,al moramo napad dosta popraviti.
Arsenal4ever

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #1508 : Siječanj 17, 2019, 22:24:56 »
Moje misljenje je da nam fale suteri, jedno vrijeme prolazi 1na1, 2 na 2, pivot, ali kad nam to zatvore treba ti sut izvana, a tu jedino imas Stepancica, ja bi Sliškovića u ekipu i nek u takvim situacijama udje i nek se proba sa sut izvana, ali da bar postoji mala doza iznenadjenja ocemo napasti s lijeva ili desna, laicki receno haha.
Uvedi Sliskovica nek pukne 2-3 pa uslo ili ne  probao si, na ovo uvijek mozes vratit, a isti k ne zabijao ovako ili on promasi te 3 lopte.
Al vidit cemo valjda ce nac rjesenje i za to

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #1509 : Siječanj 18, 2019, 09:25:19 »
Sigurno jedno 5min. Al jbg dečki, morate razumit da i druge ekipe igraju obranu. Igrali smo protiv EP prvaka. Makar za to razdoblje krivim i individualne greške, ona glupa trčanja u kontre plus sebičnost Karačića. I ponavljam po stoti put, moramo više radit akcije za krila

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Bosscielny
« Odgovori #1510 : Siječanj 18, 2019, 15:00:13 »
Ja mislim da je bilo cak 10min bez gola.Ma svaka cast,vazna pobjeda sa jakim protivnikom al treba se osvrnuti isto na ono kaj nije valjalo.Spanjolci nama inace pasu zato kaj ne igraju niti brzi rukomet niti na cvrstinu,nego vise nekako tehnika i tu se mi volimo naigravati.Kod nas je problem sto znas da cemo upasti u krizu kad pocnemo igrati na silu i onda nas protivnik cita jel je svaki napad slican,jos tome dodas kako ne igramo skoro uopce na krila a bas tu imamo majstore.
Arsenal4ever

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Bosscielny
« Odgovori #1511 : Siječanj 20, 2019, 18:14:57 »
Kao ovo,kaj Duvnjak radi?
Arsenal4ever

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Bosscielny
« Odgovori #1512 : Siječanj 20, 2019, 18:21:55 »
Ova igra bez golmana mi zivce para,Cervar je preiritantan.
Arsenal4ever

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Bosscielny
« Odgovori #1513 : Siječanj 20, 2019, 19:42:39 »
Nismo zasluzili nista u ovoj utakmici.Ne znam kako se tako lako nervoza uvuce u nase i totalno se pogubimo.Tako smo iskusna i kvalitetna repka,a nekada tako srljamo da to nije normalno.Nemamo trenera koji ce sabrati decke i podrzati ih nego sa svojim pristupom jos pogorsava situaciju.Nemres ici sa pristupom bolji smo i drugi nam se moraju pokoravati,a ako nije tako ti se cudis.
Arsenal4ever

Offline Markan

• Arsenal Reserve
  • *
  • Liked: 13
« Odgovori #1514 : Siječanj 20, 2019, 19:52:58 »
Najjace mi je timeout pri 27-25
Cervar: "sada moramo zabit gol, a onda se obranit"
I to tri puta ponovi, a da bi bar reko kako da igramo!!!