Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: NBA  (Posjeta: 112904 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1630
Odg: NBA
« Odgovori #4050 : Lipanj 10, 2019, 14:16:21 »
Meni je fascinantno kako pametno Toronto igra, pred kraj ove četvrte tekme one duge napade, jednostavna rješenja, čvrsta obrana... strašni su... i kada neki igrači u napadu ne daju doprinos zaslužuju mjesto zbog igranja obrane... danny green, lowrey, gasol izgaraju u obrani... baš ono prava ekipa za navijati za njih u ovom play offu... a sjetimo se da su krenuli porazom kući od orlanda  :lol:

victoria concordia crescit

Offline ivangun

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1466
  • Victory grows out of harmony
« Odgovori #4051 : Lipanj 10, 2019, 18:26:50 »
Orlando je zadnju četvrtinu regularne bio najjači! (bar na istoku)
Philla ima jaaaaako talentiranu momčad (možda najbolji roster na istoku)
Bucksi imaju MVP-a
GSW 5. finale zaredom (neću sad valjda zacoprat)

Uglavnom, Toronto zaslužuje ultimativni rispekt, raspored mi je bio sve samo ne lagan, a oni gaze i gaze i to muški ali pošteno.

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1630
« Odgovori #4052 : Lipanj 11, 2019, 08:44:06 »
Drama noćas... iako je GSW imao odličnu tricašku večer, raptorsi su imali pobjedu u rukama (zahvaljujući ludim greškama GSW)...
Po meni ključni detalj koji je odnio pobjedu torontu bio je time out (čini mi se da ga je lowry pozvao) na 3 minute do kraja... imaju seriju 12-2 gsw promašuju sve, kawhi sve ubacuje, u naletu su, warriorsi u raspadu ali ne smiju zvati time out jer im je ostao još samo 1 a 3m i nešto do kraja i onda toronto ubije taj mometum koji je imao na svojoj strani... baš glup potez

EDIT: Evo čitam upravo o tome, Nick Nurse je pozvao time out... baš baš glup potez...
« Zadnja izmjena: Lipanj 11, 2019, 08:47:04 arsenalcro »
victoria concordia crescit

Offline ivangun

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1466
  • Victory grows out of harmony
« Odgovori #4053 : Lipanj 11, 2019, 11:39:42 »
Istina, loš potez. Zvao ga je jer ih je imao čak 3, ne znam kako nije to prije istrošio...
Šteta, sve je vodilo tome da se ori 'MVP! MVP!' u Torontu...
Kako god, mislim da će GS teško to okrenut bez KD-a, čak mislim da će 6. biti zadnja.