Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Konstantinos Mavropanos [27]  (Posjeta: 272 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 593
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
Konstantinos Mavropanos [27]
« : Siječanj 04, 2018, 20:02:18 »

Evo i prvo pojačanje u novom prijelaznom roku, 20, godina, pozicija koju sigurno trebamo(stoper), ali smo se svi nadali nekom provjerenijem, ali dobro ako su Grci u nečemu dobri kad je nogomet u pitanju to je obrana, pa možda je i dobar, a navodno je upravo ovo igrač kojeg je pratio Mislintat, pa se nadajmo da je dobro izabrao i da je ovaj ipak puno veći talent od Holdinga i Chambersa..

Sretno Konstantinose  :afc2:

https://www.arsenal.com/news/konstantinos-mavropanos-joins-club
« Zadnja izmjena: Siječanj 23, 2018, 14:22:57 Pezer »

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1617
Odg: Konstantinos Mavropanos
« Odgovori #1 : Siječanj 04, 2018, 21:55:11 »
Ne treba ništa očekivati pa šta bude...
victoria concordia crescit

Offline oKRamxII

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 90
  • L O S T
« Odgovori #2 : Siječanj 04, 2018, 22:02:59 »
Za aktualno stanje je irelevantan s obzirom da će na posudbu kako je Wenger najavio.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #3 : Siječanj 04, 2018, 22:16:56 »
Ma ova sezona je svejedno u kurcu, neka ga na posudbi do kraja sezone, ali izabrati neki klub gdje ce igrat, ako imalo bude ličio na igrača, sljedeće sezone mu dat priliku ispred chambersa i holdinga

Offline Jozo

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 940
  • The Gunners Forever!
« Odgovori #4 : Siječanj 04, 2018, 23:33:12 »
Dobrodošao dečko i sretno na posudbi u Werderu.
Come On You Gunners-18-C . O . Y . G-86!

Victoria Concordia Crescit!

Once a Gunner, always a Gunner!

Offline Highbury

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 274
« Odgovori #5 : Siječanj 05, 2018, 10:30:34 »
Upravo zbog ovoga je doveden onaj Švabo. Kupovat će ovakve anonimuse i ako bude nešto od njih, prodavat će ih za velike sume.

Što se tiče samog igrača, stvarno ne znam šta da mislim. Obzirom da se mladi stoperi koje smo doveli prethodnih godina (Holding, Chambers) i nisu nešto iskazali, dolazimo do zaključka da je često očekivati nešto spektakularno bez da iskeširaš brdo love.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #6 : Siječanj 05, 2018, 11:33:34 »
Pa skaut je, nece skaut Messija predlagat, ali isti taj  je namirisao recimo dembelea, aubameyanga i slicne za dortmund, ako uspije isto za arsenal odlično, a to oce li ostat ili se prodat dalje to ovisi o uspjehu kluba i upravi, kao sto sam vec rekao, financijski je arsenal razina iznad i bar po plaćama može parirat najvećima, ali prije svega treba novi trener da bi i na terenu počeli neki bolji rezultati

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 310
« Odgovori #7 : Siječanj 05, 2018, 11:44:59 »
Pa skaut je, nece skaut Messija predlagat, ali isti taj  je namirisao recimo dembelea, aubameyanga i slicne za dortmund, ako uspije isto za arsenal odlično, a to oce li ostat ili se prodat dalje to ovisi o uspjehu kluba i upravi, kao sto sam vec rekao, financijski je arsenal razina iznad i bar po plaćama može parirat najvećima, ali prije svega treba novi trener da bi i na terenu počeli neki bolji rezultati
namirisali su naši prethodni scouti cesca, bellerina i slično tako da svaka koka ubode zrno :D
meni je to inače i dosta mutan posao, biti scout, jer puno ljudi može vidjet dal netko ima il nema potencijala, a na kraju krajeva se sve svodi na to kako će se radit s tim igračem i hoće li se on trudit da bude što bolji, a takvu struku, bar se meni čini, ovaj klub nema...
KONTRA SILI, KONTRA MRAKU!

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #8 : Siječanj 05, 2018, 12:03:25 »
Pa to stoji. I kao što kažem falilo je rezultata,trener da bi se zadrzao cesc, fali trener da bi od bellerina napravio nesto.
Iako nevezano za ovog skauta, volim kad vidim da se dovede talent koji nije priglupi englez

Offline spoon

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1664
« Odgovori #9 : Siječanj 05, 2018, 12:36:27 »
Nije da Arsenal sada mora prodavat igrače da bi nešto svoje plaćao novcem i nije da se nema para na izvoz. Prije su igrači išli zbog novca i trofeja, sad jedino razlog mogu bit trofeji, osim ako ne gradimo neki novi stadion, što čini mi se nisam čuo. Veoma mi je neshavtljiva priča da će se igrači kupovat za male pare i prodavat za velike. 

A ovom dečku bih preporučio da ostane na pozajmicu bar 2 godine jer kad ga se dohvati Wenger ne znam kolko će mu značit talenat.  :lol:

Pa to stoji. I kao što kažem falilo je rezultata,trener da bi se zadrzao cesc, fali trener da bi od bellerina napravio nesto.
Iako nevezano za ovog skauta, volim kad vidim da se dovede talent koji nije priglupi englez

Citat:
It's been a remarkable year for England's youth football teams.
Competitive matches played: 43
Won: 38
Drawn: 3
Lost: 2 (Both on penalties) 

Fifa U20 World Cup  W
U19 Euros  W
Fifa U17 World Cup W

Ja sam prato malo Engleze ljetos na ovim takmičenjima, osim što imaju dosta odličnih talenata, igrali su dosta lijep fudbal. Druga je stvar što od njih ne umiju izgradti igrače.
“That's the problem with drinking, I thought, as I poured myself a drink. If something bad happens you drink in an attempt to forget, if something good happens you drink in order to celebrate, and if nothing happens you drink to make something happen.”

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #10 : Siječanj 05, 2018, 12:39:44 »
Ma imaju igrače kao walcott,chamberlain i sl. koji u mladim kategorijama prepisavaju sve na fizikalije, a kad dodju u seniore, skuzis da su ograničeni i da veze nemaju za napravit približan iskorak u seniorima

Offline vlado

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1381
  • Heavy Metal (Is The Law)
« Odgovori #11 : Siječanj 05, 2018, 14:08:07 »
Sretno mu bilo i nadam se da će biti dobar, iako je anonimus drago mi je da smo ga potpisali, prvenstveno radi novog šefa, očekujem još ovakvih transfera, uz one veće, naravno.

Offline arsenal 4ever

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 288
Odg: Konstantinos Mavropanos [27]
« Odgovori #12 : Prosinac 07, 2018, 15:05:25 »
Kaj je sa njim? U kojoj je on fazi
:afc2: :afc2: :gooners: :afc1:

Offline Jozo

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 940
  • The Gunners Forever!
« Odgovori #13 : Prosinac 07, 2018, 21:14:52 »
Sad bi trebao dobiti priliku kad je već ovako završilo s Holdingom.
Come On You Gunners-18-C . O . Y . G-86!

Victoria Concordia Crescit!

Once a Gunner, always a Gunner!

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1617
« Odgovori #14 : Prosinac 07, 2018, 21:22:05 »
Iskreno ne vidim u njemu apsolutno nikakav potencijal...
victoria concordia crescit