Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Aaron Ramsey [8]  (Posjeta: 83999 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 605
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
Odg: Aaron Ramsey [8]
« Odgovori #1695 : Siječanj 19, 2019, 20:31:15 »
Ljudi arsenal je povukao ugovor koji bi Rambo mozda i potpisao... o cemu vi pricate??
Pa zašto su ga povukli? Kolikp je trebao primati po tome??

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1623
« Odgovori #1696 : Siječanj 20, 2019, 12:51:42 »
Ljudi arsenal je povukao ugovor koji bi Rambo mozda i potpisao... o cemu vi pricate??

Ne znam ali nije bila situacija da on trazi nesto sto arsenal ne moze ponuditi, bili su na pragu dogovora i onda se arsenal povukao... ne mogu vjerovati da u ovakvoj situaciji neki staju tu na stranu uprave... igrac kojega necemo tako skoro nadomjestiti!
victoria concordia crescit

Offline oKRamxII

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 92
  • L O S T
« Odgovori #1697 : Siječanj 20, 2019, 13:32:56 »
Zapravo se 'zeznulo' s velikim dizanjem plaće Ozilu, djeluje mi realna ona priča o Premierligaškoj inačici FFP-a.

S druge strane, po nekoj reputaciji, kad bi se biralo između Ramseya i Ozila vjerojatno bi potonjeg većina izabrala, iako sam ja tu Ramseyevoj strani, mislim da je svojim ponašanjem zadužio ovaj klub i na koncu ako je slijedom svih ovih nekih okolnosti procjena da nije potreban, u redu je da je izborio što bolje uvjete za sebe i to u Juventusu gdje mislim da bi mogao biti i još bolji jer on sad dolazi u najbolje igračke godine i ako ne bude bilo ozljeda dobro će oni to iskoristiti.

Jer nekako mi ne djeluje da je Emery to stopirao već da je stvar bila financijske prirode i vaganja isplati li se toliko Ramseya platiti. Problem je što tu nikad ne doznaš baš pravu stranu priče.

No baš radi ovog navedenog korektnog Ramseyevog ponašanja, mislim da tu uprava nije bila korektna na način da uđe u pregovore s njim i onda sama stopira i otkanta ga. To nije zaslužio.

Bilo kako bilo, nadam se da neće biti nekih preokreta da ode sad na zimu već bit će još dosta koristan idućih 5 mjeseci...

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 605
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
« Odgovori #1698 : Siječanj 20, 2019, 13:44:34 »

Ne znam ali nije bila situacija da on trazi nesto sto arsenal ne moze ponuditi, bili su na pragu dogovora i onda se arsenal povukao... ne mogu vjerovati da u ovakvoj situaciji neki staju tu na stranu uprave... igrac kojega necemo tako skoro nadomjestiti!
Pa mogli su platiti, isto ko sto su mogli platiti Ozila 350 i Mikija 220, pa sad imas 150k za ponudit pa bilo to jednom ili 3 igraca(citaj ne mozes dovesti pojacanje),da se produzilo ramseyu, ne bi imao ni to.
Na strani sam uprave(ove), a to je napravila stara uprava Gazidis i Wenger i sad se treba cupati..

Offline Mikika

• Arsenal Youth
  • *
  • Liked: 3
« Odgovori #1699 : Siječanj 20, 2019, 15:33:48 »
Steta, velika steta je napravljena...mislim da su to isli napravit vise marketinski i zbog navijaca jer nam je tad trebalo zvucno ime. Ako je pravi razlog lova kod Ramseya/Ozila onda je to stvarno ….u biti razumijem  Ramseya koji je stavljen u drugi plan dolaskom Turcina. A EMERY je i sam rekao da ce temelj veze biti AAron. Steta ogromna steta

Offline Mikika

• Arsenal Youth
  • *
« Odgovori #1700 : Siječanj 20, 2019, 15:35:19 »
I kolko se sjecam tad je Ancelloti preuzeo Real i nakon par kola poslao Ozila na klupu....nez ispravite me ako sam se sjebo

Offline arsenal 4ever

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 291
« Odgovori #1701 : Siječanj 20, 2019, 17:26:36 »
Eto...i opet je za sve kriv Ozil !!!! Kazem vam to je najveći problem kluba
:afc2: :afc2: :gooners: :afc1:

Offline Mikika

• Arsenal Youth
  • *
« Odgovori #1702 : Siječanj 24, 2019, 13:53:50 »
Trenutno, budimo realni, jedan od vecih problema je, s tim da ima vecih al necu ulazit u to jer nepoznam nikoga iz uprave, trenera, , bla, bla...hehe

Offline arsenal 4ever

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #1703 : Siječanj 26, 2019, 20:14:02 »
Kakav prosjecan igrac...on neka u Juveu zabije 15 golova i ima 20 asista to nece znaciti da je on vrhunski igrac nego je ono kanta od lige

Offline Markan

• Arsenal Reserve
  • *
  • Liked: 12
« Odgovori #1704 : Veljača 12, 2019, 08:15:23 »
400 tisuca funti tjedno, svaka ti dala  :navijac:

Offline dixon

• Arsenal Youth
  • *
  • Liked: 2
« Odgovori #1705 : Veljača 12, 2019, 08:18:57 »
savrseno  :lol:,

dakle sad je sluzbeno jasno da svakog igraca koji je zivio u zlatno doba osrednjosti i dobivao 60 tisuca, treba potjerati cim prije iz kluba, jer ako bilo koji od sadasnjih prvotimaca skuzi da je 10 puta bolji od jenksa, ne vidim razloga zasto recimo auba ne bi trazio 600 tisuca, po toj logici

Offline Highbury

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 277
« Odgovori #1706 : Veljača 12, 2019, 09:36:17 »
Jasno mi je bilo kad su potpisali Jenkija (bio je mlad, možda je pokazivao neku želju, možda je i posjedovao neki kvalitet), ali mi nije jasno kako mu produžiš ugovor, nakon što je cijelu karijeru u Arsenalu proveo na posudbama, a i ono malo što je igrao bio je očajan. Kako!? Ko je njemu produžio ugovor!?

Offline Elf

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 209
« Odgovori #1707 : Veljača 12, 2019, 20:27:22 »
Meni sad bas nekako zao sto ode...
Osjecaj kao kad je Henry otisao...

Offline susko1913

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 306
  • victoria concordia crescit
« Odgovori #1708 : Veljača 12, 2019, 22:42:49 »
ti si lud...

Offline arsenal 4ever

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #1709 : Veljača 13, 2019, 02:20:55 »
kad je Henry otisao raspala se generacija...kad Ramsey ode uzivat cu u igrama Guendouzi...toliko o slicnosti sa Henryem