Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Kladionica  (Posjeta: 116116 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kennelHC

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 283
Odg: Kladionica
« Odgovori #4440 : Listopad 27, 2017, 14:17:23 »
Ahahahah, a brate, jesi baksuz. Jebeni Rendzers.

Meni se isto cesto desava da me baci jedan par, jedan gol, i tako te gluposti. Skoro sam zabo neke pare na 2 para. Od sad samo tako laganica 3+pp 2-3 utakmice i cao.

Offline t14enry

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 745
« Odgovori #4441 : Listopad 29, 2017, 11:51:04 »
A necu se zaliti jer je bilo ove godine dosta dobitaka koji su isli u krivom smjeru pa se lomilo na kraju u moju korist.

Ovdje je delpo gubio 2-0 u setovima i pod virozom se digao iz mrtvih :D

Ovdje je RB Salzburg u 93 zabio za 1-2.

Na ovom su Kubot i Melo u petom setu dobili na 2 razlike iako su bili u teskim situacijama (branili 0-30 prije dobivanja meca)

Onda se sjecam da je Olympiakos zabio Rijeci u 92 za nekih 10000 kn al nemam to uslikano, moralo je jednom otici i na onu drugu stranu, al nemos vjerovat kolike su sanse da u 94 minuti kod vodstva 1-0 promasis penal i primis gol iz sljedece akcije  :lol:

800,00 kn na Čorića  :scratch:

Svaka čast, ja na njega nebi stavio 8 lipa.
Valjda zato ni nisam kladioničar  :)

A jbg, nikad mi ulog nije veci od 5% od budzeta kojeg posjedujem u tom trenutku, tako da nikad ne "riskiram" zapravo, a i vise volim igrati tako, 5% ulog od trenutnog budzeta na neki divlji listic pa ako i ne prode nije frka, a ako prode bude pristojna svota, nego da ulazem sve na duplanje pa se za cas "istopim"

oš reći da si na ovom tiketu di si lupio 4000 kn imao budžet od 80000 kn za klađenje?

Nikad nisam za veliki ulog igrao više od 1, eventualno 2 para. Nema smisla, previše je tu faktora sreće.

Offline Jurky

• Administrator
  • *
  • Liked: 84
« Odgovori #4442 : Listopad 29, 2017, 13:02:09 »
Mislim da sam tad imao blizu 70000 kn u banci za kladenje.
Ja nikad ne mogu ostvariti neki znacajniji profit na duplanju, ni sam ne znam razlog. Valjda ne znam/ne mogu se kontrolirati.
Npr radije cu ako imam 5000 kn u banci za kladenje igrati 10 listica (vikenda) po 500 kn na koeficijent 10, nego da duplam, i vece su mi sanse da cu jednom u 10 puta pogoditi koeficijent 10 nego da cu 5 puta od 10 pogoditi duplanje (gdje bi bio na 0). U duplanju moras imati vise od 50% odigranih listica dobitnih da bi bio u plusu.
U slucaju da padnem svih 10 puta po 500 kn opet sam se kladio 10 tjedana sto je dva ipol mjeseca i ne predstavlja mi nikakav udarac na financijsko stanje, a u duplanju ako te ne ide topis se ko led na suncu.

Usput evo listica od jucer :D

Victoria Concordia Crescit

Offline t14enry

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #4443 : Listopad 30, 2017, 17:31:24 »
Mislim da sam tad imao blizu 70000 kn u banci za kladenje.
Ja nikad ne mogu ostvariti neki znacajniji profit na duplanju, ni sam ne znam razlog. Valjda ne znam/ne mogu se kontrolirati.
Npr radije cu ako imam 5000 kn u banci za kladenje igrati 10 listica (vikenda) po 500 kn na koeficijent 10, nego da duplam, i vece su mi sanse da cu jednom u 10 puta pogoditi koeficijent 10 nego da cu 5 puta od 10 pogoditi duplanje (gdje bi bio na 0). U duplanju moras imati vise od 50% odigranih listica dobitnih da bi bio u plusu.
U slucaju da padnem svih 10 puta po 500 kn opet sam se kladio 10 tjedana sto je dva ipol mjeseca i ne predstavlja mi nikakav udarac na financijsko stanje, a u duplanju ako te ne ide topis se ko led na suncu.

Usput evo listica od jucer :D

Svatko ima svoj sistem, stvar je ukusa. Ja najčešće udaram na koef 1.5-1.7 velike uloge ili na dubl do 2,00. govorim o online kladama, gdje nema poreza.

A što se tiče tvoje banke, prešao si ti kladionicu, počni se baviti kriptovalutama :D

Offline Jurky

• Administrator
  • *
« Odgovori #4444 : Studeni 01, 2017, 08:39:11 »
Kolike sam srece bitcoin bi nestao preko noci da banku za kladenje prebacim u kriptovalute  :hihi:
Da, svak ima svoj ukus i svoju taktiku, ja npr ne volim kad moram od 10 parova koji mi se svidaju odabrati 2 “najsigurnija”, tada mi sve postaje nesigurno, valjda nisam igrac za duplanje i ne ide me u tom, nasao sam si sistem koji mi odgovara i toeto :D

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 3320
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #4445 : Studeni 01, 2017, 13:20:40 »
Gledam ove cifre i nevjerujem. Svaka čast, samo da ti sreća ne okrene leđa pa da se počmeš vadit. Tu đava odnese šalu
Ponosna moja je zemlja Hercegovina, Hrvatska gruda nam sveta već tisuć ljeta...

Nema druge opcije, svaki cilj je dostižan.

Offline Jurky

• Administrator
  • *
« Odgovori #4446 : Prosinac 20, 2017, 14:10:36 »
A što se tiče tvoje banke, prešao si ti kladionicu, počni se baviti kriptovalutama :D

Kolike sam srece bitcoin bi nestao preko noci da banku za kladenje prebacim u kriptovalute  :hihi:

Zamisli da sam te poslusao i uzeo bitcoin, danas bi bio bogat covjek  :lol:

Offline t14enry

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #4447 : Prosinac 24, 2017, 10:40:10 »
Zamisli da sam te poslusao i uzeo bitcoin, danas bi bio bogat covjek  :lol:

Da stvar bude jača, ja sam ušao u btc, ali nedovoljno hrabro. :D

Offline Jurky

• Administrator
  • *
« Odgovori #4448 : Siječanj 23, 2018, 13:30:44 »

***** rafa :lol:
Ali stavljam ovo samo zato da se pokaze da se vjerovalo u Marina :p

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 314
« Odgovori #4449 : Siječanj 23, 2018, 14:54:35 »

***** rafa :lol:
Ali stavljam ovo samo zato da se pokaze da se vjerovalo u Marina :p
ovakve stvari su jebena prevara, trebali su prihvatit pobjedu čilića jer se igrao 5. set već.
ne kužim, meč može doć do zadnjeg gamea, vidi se da je već gotovo, protivnik odustane i ti ne dobiješ par.
Pizdarije.
KONTRA SILI, KONTRA MRAKU!

Offline Jurky

• Administrator
  • *
« Odgovori #4450 : Siječanj 23, 2018, 15:40:45 »
Iako mi je omjer otprilike 50:50 jer su mi predaje znale spasavati listice, slazem se s tobom, predao si mec, protivnik je taj koji ide u iduce kolo i on je pobjednik, kraj price.
Na ovaj nacin dopustaju da se neki igraci klade na sebe pa kad vide da ce izgubiti predaju, naravno tu se radi o ITF i challenger turnirima.

Offline spartakus

• Gunnersaurus
  • *
  • Liked: 0
« Odgovori #4451 : Travanj 15, 2019, 20:15:12 »
Bok ekipa! Nov sam u online klađenju, te mi je potrebna vaša pomoć. Na temelju čega napraviti izbor kladionice? Kakva su vaša iskustva? Surfao sam malo i istraživao, ali više volim čuti što kažu igrači. Ja sam, na primjer, naišao na ovaj sajt https://kladenjebet.com/bet365/