Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Hrvatska reprezentacija  (Posjeta: 78016 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Elf

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 208
Odg: Hrvatska reprezentacija
« Odgovori #3150 : Srpanj 16, 2018, 09:22:45 »
Steta za finale ali ovo je fantastican uspjeh!
Uopce me ne zanimaju one gluposti imali smo laksi put do finala, bla, bla, decki su se borili kao nikad do sada. Zaista ih je bio uzitak gledati! :)
Bravo!!

Online Goku

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 312
« Odgovori #3151 : Srpanj 16, 2018, 23:28:34 »
Najljepši dan u mom životu, ponosno mogu reći da sam bio na trgu od 2 do 10, nemam riječi...ovakav osjećaj čovjek možda dobije 2-3 puta u životu, i to ako je jako sretan...hvala Vatreni.
KONTRA SILI, KONTRA MRAKU!

Offline krtokonj

• Arsenal Youth
  • *
  • Liked: 22
« Odgovori #3152 : Srpanj 17, 2018, 00:27:22 »
Najljepši dan u mom životu, ponosno mogu reći da sam bio na trgu od 2 do 10, nemam riječi...ovakav osjećaj čovjek možda dobije 2-3 puta u životu, i to ako je jako sretan...hvala Vatreni.

11:30 do 22:30, ne mogu reci da je bilo savrseno jer je stvarno bilo organizacijskih propusta, ali naravno da se isplatilo. Skandiranje Modricu je bilo vrhunac za mene, stvarno nisam bio njegov fan prije, ali zadnjih godina je jednostavno magican, zelim mu sve najbolje u karijeri, cudo od nogometasa. Plakao jedno 10ak puta jucer, pjevam pjesme i samo si mislim: Sta bi bilo da smo osvojili? Svaka cast deckima, kapa do jebenog poda, najvece legende ikada!

Offline Jozo

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 940
  • The Gunners Forever!
« Odgovori #3153 : Srpanj 17, 2018, 12:58:55 »
Sjajan doček za naše Vatrene. Najjača smo nacija na svijetu,da nisam Hrvat bio bi k.... od ovce.
Come On You Gunners-18-C . O . Y . G-86!

Victoria Concordia Crescit!

Once a Gunner, always a Gunner!

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1622
« Odgovori #3154 : Srpanj 28, 2018, 10:24:35 »
Moram se osvrnuti na ovo nakon što su se glave ipak malo ohlaile... Kakav fantastičan uspjeh, ulazak u besmrtnost, stvarno je malo falilo da budemo Svjetski prvaci... igrali fantastićno finale, pokupili simpatije cijeloga svijeta... nakon finala pratim twiteer nitko ne čestita francuzima, svi samo spominju hrvatsku, od ''velikih''ličnosti, nogometnih legendi, do običnih ljudi... Nisam siguran da ćemo moći ovo ponoviti... Iza toga veličanstven doček, veličanstvena atmosfera... Hvala Vam dečki za sve...  :pijanci:
Moram spomenuti po meni i fantastičnu partiju Strinića u finalu, nakon užasnih mečeva do tada odigrao extra utakmicu, mislim da nitko na prvenstvu nije bolje čuvao Mbappea, pobjegao mu samo u jednoj situaciji...
P.S. Kakav udarac za hejtere hrvatske reprezentacije  :)

victoria concordia crescit

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 602
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
« Odgovori #3155 : Studeni 18, 2018, 15:59:45 »
Kako ce faliti Mandzukic, tj vec fali, ali sad se dokazuje koliko je bitan bio za repku. za pravu posjed igru jbg nemas bekove ni stopere, a iz presinga pretesko izac bez takvog napadaca koji moze dobit skok igru, Rebic danas kao da je zaboravio pucati, al jbg..
Modrić vuce u iznosenju lopte, al tesko to ide, valjda ce se izrodit neka greska, nadam se Brekalu za Rebica, jer nije Rebic na onoj svojoj razini

Sent from my SM-G960F using Tapatalk