Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Laurent Koscielny  (Posjeta: 61508 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Highbury

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 286
Odg: Laurent Koscielny [6]
« Odgovori #1305 : Srpanj 12, 2019, 09:05:57 »
Neminovno je da ćemo kupiti nekog štopera, ali to će vjerovatno biti neki poluigrač kojeg ćemo trpiti naredne četiri godine. Jednostavno, sve je postalo toliko letargično i predvidivo u ovom klubu...

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 327
« Odgovori #1306 : Srpanj 12, 2019, 09:36:20 »
Neminovno je da ćemo kupiti nekog štopera, ali to će vjerovatno biti neki poluigrač kojeg ćemo trpiti naredne četiri godine. Jednostavno, sve je postalo toliko letargično i predvidivo u ovom klubu...
Drugo nije ni za očekivati kada vlasnik nema ambicija za Arsenal.
Pitanje je dal će se Arsenal ikad vratit na stare staze...odgovor na to ćemo dobit kad dobijemo novog vlasnika (a ne čini se da će to biti tako uskoro)
KONTRA SILI, KONTRA MRAKU!

Offline susko1913

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 309
  • victoria concordia crescit
« Odgovori #1307 : Srpanj 12, 2019, 14:55:33 »
O čemu vi pričate?
Pa kos nemre odigrati 10 utakmica u sezoni! Nek ide i nek dođe bilo tko...oslobađa se i budžet za plaće i sve....

Offline Highbury

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #1308 : Srpanj 12, 2019, 15:25:09 »
Nek' ide, i ja isto kažem. Međutim, način na koji ide i sva ova situacija oko kluba nije nikako dobra

Offline oKRamxII

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 93
  • L O S T
« Odgovori #1309 : Srpanj 12, 2019, 16:01:32 »
Nek' ide, i ja isto kažem. Međutim, način na koji ide i sva ova situacija oko kluba nije nikako dobra

To je po meni najveći problem u priči. Postojalo je puno više solucija boljih od ove, i svejedno se nisu dogodile.

Offline Elf

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 210
« Odgovori #1310 : Srpanj 12, 2019, 20:51:21 »
Majko mila kako propadamo.

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1636
« Odgovori #1311 : Srpanj 14, 2019, 10:47:00 »
Veoma bezobrazan i nezahavalan potez Kosa...
Toliko vremena je proveo ozljeđen i nije igrao a klub ga je uredno plaćao... i sad on ovakve poteze radi... bas je nezahvalnik... nisi ti moj Kos neka legenda koja je donijela hrpu trofeja klubu pa da tebi treba izlaziti u susret... tko te zeli kupiti neka isplati tih 8-10m i onda idi.. ali ne, on bi tu razliku sebi u dzep... vidi se da si strasno inteligentan kad na ovaj način pljunes i zasjenis sve ove godine koje si proveo u klubu...
victoria concordia crescit

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 3324
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #1312 : Srpanj 16, 2019, 16:55:33 »
Haha govno
Ponosna moja je zemlja Hercegovina, Hrvatska gruda nam sveta već tisuć ljeta...

Nema druge opcije, svaki cilj je dostižan.

Offline t14enry

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 747
« Odgovori #1313 : Srpanj 16, 2019, 21:26:44 »
Najbolji stoper lige.

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 3324
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #1314 : Srpanj 17, 2019, 11:53:37 »
I to ne samo u ovom trenutku, nego možda čak i u povijesti

Ponosna moja je zemlja Hercegovina, Hrvatska gruda nam sveta već tisuć ljeta...

Nema druge opcije, svaki cilj je dostižan.

Offline Highbury

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #1315 : Kolovoz 01, 2019, 10:13:06 »
Koscielny is a very important player for us and I don’t lose hope for him to be with us next season.

“I am speaking regularly with him and I am trying to convince him to stay with us.

But at the moment his first idea is still to leave and this situation is making us change our ideas about the centre-backs.

“At the moment we have six centre-backs but Holding and Mavrapanos are coming back from injury and the situation with Laurent is difficult.

“It makes a big difference to us if Laurent plays or not. The transfer window closes in eight days and we need to speak about what we do now

“We want to be strong in the defensive line and we are thinking about how we can replace him.

“If we can sign one more centre-back it will only be if he is clearly better than the six we already have.” 

Emery on Koscielny

Lik bukvalno moli ovog prosješnog štopera da ostane. Al' zadnja rečenica je najjača; sad da dovedeš Senderosa ili Djuroua bili bi bolji od ovih panjeva.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 616
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
« Odgovori #1316 : Kolovoz 01, 2019, 12:39:46 »
Cuj prosjecnog.. da isoada smece od covjeka ispada, ali covjek je puno bolji od prosjecnog stopera, cak i ona ozljeda koju je vukao i igrao s njom bio nam je najbolji stoper, prvi sastav u Francuskoj repki bio
Arsenalu treba kompletan stoper i tu se nalazi na probleme, stoper koji zna igrati, a odlican je u obrani, stilom igre upravo Sokratis i Mustafi, ali bolji i koncentriraniji i tu js problem, takav kosta 60-70m, evo jebeni Maguire ce kostati vise od Van Dijka, odlican stoper, ali bas toliko, ne znam.
A ako dovedes samo odlicnog defenzivca, taj ce ti biti igrac manje u izlaženju iz presinga i igranju posjeda i opet ti takav stoper ne vrijedi nista.

Ja sam se nadao parama od Mustafija i kupovini jednog stopera sad, a da ce Holding,Kos i Sokratis jos biti tu. Sljedece sezone dodje saliba, kupi se jos jedan barem, a usput vidis je li Holding vrijedi čuvanja jos nakon ove sezone

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 327
« Odgovori #1317 : Kolovoz 01, 2019, 12:46:51 »
mene od svega toga zanima jedino na koju foru ga oni žele dovesti besplatno kad ima još godinu dana ugovor s nama...
KONTRA SILI, KONTRA MRAKU!

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 471
  • Bosscielny
« Odgovori #1318 : Kolovoz 01, 2019, 12:47:44 »
Pa kako ne kuzite da Kos radi uslugu sa ovim potezom :D.Zna da vise nije na nivou i zeli otici da se tu oslobodi mjesto za nekog boljeg igraca.
Arsenal4ever

Offline Highbury

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #1319 : Kolovoz 01, 2019, 13:05:50 »
Cuj prosjecnog.. da isoada smece od covjeka ispada, ali covjek je puno bolji od prosjecnog stopera, cak i ona ozljeda koju je vukao i igrao s njom bio nam je najbolji stoper, prvi sastav u Francuskoj repki bio
Arsenalu treba kompletan stoper i tu se nalazi na probleme, stoper koji zna igrati, a odlican je u obrani, stilom igre upravo Sokratis i Mustafi, ali bolji i koncentriraniji i tu js problem, takav kosta 60-70m, evo jebeni Maguire ce kostati vise od Van Dijka, odlican stoper, ali bas toliko, ne znam.
A ako dovedes samo odlicnog defenzivca, taj ce ti biti igrac manje u izlaženju iz presinga i igranju posjeda i opet ti takav stoper ne vrijedi nista.

Ja sam se nadao parama od Mustafija i kupovini jednog stopera sad, a da ce Holding,Kos i Sokratis jos biti tu. Sljedece sezone dodje saliba, kupi se jos jedan barem, a usput vidis je li Holding vrijedi čuvanja jos nakon ove sezone

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Naravno da je prosjek. Čovjek koji odigra odlično 85 minuta i onda napravi debilan potez (crveni karton, skrivi penal ili bude kriv za go) ne može biti odličan stoper. Istina, svojim golovima znao nas je i izvlačiti iz govana, ali njegova primarna zadaća bila je odbrana gola, što nije najbolje obavljao.

I kao takav, prosjek, najbolji je naš igrač u odbrani.