Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Aaron Ramsey  (Posjeta: 86220 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spoon

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1699
Odg: Aaron Ramsey [8]
« Odgovori #1725 : Travanj 25, 2019, 12:12:41 »
Citat:
Arsenal's win percentage with Ramsey starting in the PL this season 71%. Without 48%
:blink:

Offline oKRamxII

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 93
  • L O S T
« Odgovori #1726 : Travanj 25, 2019, 13:35:38 »
Ma vidljivo je to općenito i u samoj igri i kad bi izuzeli postotak pobjeda...

Offline dixon

• Arsenal Youth
  • *
  • Liked: 7
« Odgovori #1727 : Svibanj 01, 2019, 19:57:00 »
sretno stari!  :afc2: :afc2: :afc2:

najbolje godine su pred njim i bit ce gust pratiti njegove nastupe!

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1636
« Odgovori #1728 : Svibanj 02, 2019, 09:31:22 »
Legenda kluba!!!
victoria concordia crescit

Offline t14enry

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 747
« Odgovori #1729 : Svibanj 02, 2019, 11:42:44 »
Legenda kluba!!!

po čemu točno?

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #1730 : Svibanj 02, 2019, 12:56:02 »
Po nastupima, golovima, stažu, zalaganju, pa i trofejima... u tako sušnom periodu uhvatio da ne kazem donio 3 fa kupa i 3 superkupa... dva gola u finalima fa kupa...
Treba jos nesto?

Offline t14enry

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #1731 : Svibanj 02, 2019, 13:40:06 »
Po nastupima i golovima nije u top 20 igrača u povijesti kluba. Po trofejima nije u top 50.

Staž je 50% vremena u bolnici - dakle jel onda legenda i londonske bolnice?

Pusti svoj subjektivan osjećaj - nije realno po ničem pamtljiv igrač, a Arsenal nije (još uvijek) klub razine West Hama da olako daje status legende.

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #1732 : Svibanj 02, 2019, 16:12:40 »
Koliko je veznjaka Arsenala imalo vise golova od njega? Napomenimo i to da nije pucao penale...
Naravno da je legenda kluba, sviđalo se tebi to ili ne... obilježio je ovu dekadu... nemas za koga drugoga to reći...

Offline dixon

• Arsenal Youth
  • *
  • Liked: 7
« Odgovori #1733 : Svibanj 02, 2019, 17:51:33 »
odlican igrac, iako me nerviralo sto ga je wenger forsirao svaku tekmu dok je bio mlad

sto se tice ostalih klinaca, ocekivao sam vise od jacka, ali eto, na kraju je po ucinku ostao ne samo iza ramseya, vec i iza vermaelena :lol:

Offline t14enry

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #1734 : Svibanj 02, 2019, 18:08:19 »
Koliko je veznjaka Arsenala imalo vise golova od njega? Napomenimo i to da nije pucao penale...
Naravno da je legenda kluba, sviđalo se tebi to ili ne... obilježio je ovu dekadu... nemas za koga drugoga to reći...

Ma daj čovječe, jesu samo golovi mjerilo? Što ćemo sa Xavijem i Iniestom?

Nitko unatrag 10 godina nije zadužio Arsenal na duge staze. Pa usporedi samo desetljeće prije toga, da ne idemo dalje.

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #1735 : Svibanj 02, 2019, 18:16:16 »
Lik je tamo ako se ne varam 2012-2013 godine dao izjavu, da arsenal mora dovesti bolje i kvalitetnije igrače, jer zaslužuje to pa makar ja neigrao... ja ne znam da je itko ikada dao takvu izjavu... zar to nije za respekta...
A kazem ti samo malo pogledaj broj utakmica, golova i sl, nemozes kazati da nije obilježio ovo arsenalovo razdoblje pa koliko got bilo loše...

Offline oKRamxII

• Gooner for life
  • *
  • L O S T
« Odgovori #1736 : Svibanj 03, 2019, 00:56:23 »
Budimo realni, bez njega bi to razdoblje bilo samo još i slabije.

Ne znam, kad se za nekog kaže "legenda" to uvijek povlači rasprave jer svatko ima neki svoj doživljaj ili kriterij što bi to trebalo biti. Ali Ramsey je tu otkad i ja poštenije pratim Arsenal (dobro, još koja sezona unazad) i možda zaista nije dao onoliko koliko je i mogao, ali opet minorizirati ga da je malterne dao ništa nije fer. Legenda ili ne, teško mi je reći, ali više je bio potcjenjen nego precijenjen ovdje dosta vremena.

Bez ikakvih problema i afera izvan sportskog života da bi opterećivao klub kao možda neki, a svojim pristupom na samom terenu može biti vodilja svim nekim budućim naraštajima koji dolaze. I ja sam zapamtio ovu izjavu što arsenalcro spominje, ne sjećam se baš točno riječi i konteksta, ali da, rekao bih da je to bilo u tom smislu.

Uostalom, pa i ovaj njegov odlazak je bio onako primjeren i realno bez da mu se išta zamjeri. Uz eventualno koju spekulaciju ni tu nije bilo opterećivanja kluba (kao kad se sjetimo Ozila ili Sancheza), a o profesionalizmu dovoljno govori da slučajno ne znamo da ide dalje već da gledamo samo igre (posebice ovo u zadnje vrijeme) sigurno ne bi rekli da odlazi u drugi klub.

S jedne strane mi je žao da je ozljedom zaključio svoj staž u Arsenalu, ali da budemo pošteni, unutar ovih 10+ godina imao ih je dosta, a čini mi se baš da su ga najčešće uvijek zezale te ozljede zadnjih loža kao što je i sad u pitanju, pa je to možda i svojevrsna simbolika za kraj jednog razdoblja, šteta da je ovaj put malo teža ozljeda spomenutog...

Bit će zanimljivo za vidjet kako će se u Juveu snać i svakako mu treba poželjet sve najbolje tamo pa i da osvoji koji trofej više, a još zanimljivije će biti za vidjeti tko će doći kao njegova eventualna zamjena. Ako je to uopće planirano s obzirom na određeni organizacijski kaos u kojem se Arsenal nalazi :D

Nadam se da će i on sam malo više dati informacija odnosno neku svoju stranu priče po pitanju ove zadnje godine i neproduživanja ugovora. Ne znam, sad kad pogledam, da biraš po pitanju plaće između Ozila i Ramseya, potonji bi ju više zaslužio.

Offline vlado

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1388
  • Heavy Metal (Is The Law)
« Odgovori #1737 : Svibanj 03, 2019, 08:30:19 »
Legenda ili ne, meni je bio drag i zao mi je sto ide.

Offline Antena25

• Key Gooner
  • *
  • Liked: 113
  • Oh to be a Gooner...
« Odgovori #1738 : Svibanj 03, 2019, 17:32:22 »
Aaron je pravi profesionalac i uvijek je davao sve od sebe, zaradio je svaku funtu. Posebno se vidila njegova napaljenost protiv kokošara. Meni će uvijek ostati u lijepom sjećanju.

Offline oKRamxII

• Gooner for life
  • *
  • L O S T
« Odgovori #1739 : Svibanj 06, 2019, 15:24:07 »

Dosta emotivan.