Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Kako dalje?  (Posjeta: 142567 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vlado

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1385
  • Heavy Metal (Is The Law)
Odg: Kako dalje?
« Odgovori #3870 : Lipanj 03, 2019, 18:44:41 »
Prvo sto bih ja uradio je dat otkaz Emeryu i dovest Allegria sad kad je slobodan. Ili barem pokusat ako nas oce. Ali ovako samo vidim zamjenu trenera izmedu Chelsea i Juventusa i najebasmo opet.

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 612
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
« Odgovori #3871 : Lipanj 03, 2019, 18:45:04 »
Fino je to razmisljanje  ali cisto sumnjam da se toliko tih igraca moze dovesti, ako su stvarno takvi potencijali. Mislim da je emery krenuo vec ove sezone slagat sebi ekipu, neke igrsce nije uspio prodati, evo sad se opet javlja problen hoce li se uspiti rijesiti Ozila.
Koliko nas je vidjelo u Torreiri ovakvog igrača prije dolaska, ne vidim u cemu je problem sa Meunierom, po meni jako dobar bek. Aarons se tek treba dokazati, Tierney takodjer.
Mislim jasno da treba riskirari, ali u danasnje vrijeme dovesti 5 WC talenata je slicna cijena kao 2-3 WC igrača u startu

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1626
« Odgovori #3872 : Lipanj 03, 2019, 23:01:19 »
Ja bi prije išao na 2 world class igrača... pa makar neke pozicije i škripile... I onda svaki iduci prijelazni rok dodavati po jednoga wc igrača... to je po meni recept... ali za taj recept treba zavući ruku u kesu, a kod našeg gazde kao da je poskok u kesi  :lol:
victoria concordia crescit

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #3873 : Lipanj 04, 2019, 01:11:30 »
2 WC igraca u današnjem nogometu su minimalno 100-150 milijuna, to Arsenal nema.
Slazem se sa spoonom da graditi ekipu od talenata bi bilo fino, ali bojim se da je postalo tesko i strasne talente naci a da ih ne platiš pun k.

Evo i Licht otpada, cisti se ekipa solidno, kad bi se uspilo prodati Ozila,Mikija i Mustafija, to bi bilp fino, pa vidjeti kog ce dovesti, ali treba Nelsona,Rowea i Willocka gurnuti u vatru sljedeće sezone, da jedan od njih ispadne igračina, na dobitku si

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 318
« Odgovori #3874 : Lipanj 04, 2019, 09:25:18 »
2 WC igraca u današnjem nogometu su minimalno 100-150 milijuna, to Arsenal nema.
Slazem se sa spoonom da graditi ekipu od talenata bi bilo fino, ali bojim se da je postalo tesko i strasne talente naci a da ih ne platiš pun k.

Evo i Licht otpada, cisti se ekipa solidno, kad bi se uspilo prodati Ozila,Mikija i Mustafija, to bi bilp fino, pa vidjeti kog ce dovesti, ali treba Nelsona,Rowea i Willocka gurnuti u vatru sljedeće sezone, da jedan od njih ispadne igračina, na dobitku si

Upravo to, možemo mi laprdati što god hoćemo kad se stvar mora iz korijena riješit, a to je dat nogu upravi i dovest nekog ko će uložit u klub.
KONTRA SILI, KONTRA MRAKU!

Offline Pezer

• Administrator
  • *
« Odgovori #3875 : Lipanj 04, 2019, 12:04:01 »
A moze vraga, da bi se ulozilo u klub treba Amera izbaciti i da netko drigi preuzme, a sjetimo se da je Usmanov pokusao, al ovaj ne da, prevelik mu profit Arsenal donosi da bi izasao iz kluba

Offline Markan

• Arsenal Reserve
  • *
  • Liked: 12
« Odgovori #3876 : Lipanj 04, 2019, 21:24:55 »
I jedan wc obrambeni igrac bi vec puno znacio. Realno, necemo se rijesiti ni mikija ni ozila pa za napadacki dio igrace imamo, pogotovo sad kad se nelson jos vraca. Uz jednog obrambenog igraca bi jos par talenata dopeljao i probao raditi s njima ko sa cupavcom ove sezone