Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Kako dalje?  (Posjeta: 145198 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dixon

• Arsenal Youth
  • *
  • Liked: 7
Odg: Kako dalje?
« Odgovori #3900 : Kolovoz 10, 2019, 12:28:08 »
kazem, nisam bas najpozornije pratio prijateljske, ali znam da ga je probao na lijevoj strani i da je zabijao i to skupa s lacom u momcadi

kad dodu pepe i ceballos, siguran sam da ce se ta efikasnost od laca i aube jos poboljsati jer ce vise imati prilika

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 616
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
« Odgovori #3901 : Kolovoz 10, 2019, 14:26:53 »
Cinjenica je da su i auba i laca daleko najbolji kao klasicne spice, nijedan ne mpze igrsti krilo bas efikasno, auba ima brzinu, al nema dribling,tehniku, kretanje, bas nista za krilo.
Laca je kompletniji igrac al dosta losiji finiser.
Jedino mozda emery isproba i neku 4 4 2, gdje ce i Pepe dobiti krilnu poziciju,Nelson drugu, aova dvojica spice, samo pitanje je imamo li mi dva veznjaka koja mogu odigrati te role u 4 4 2, mozda Ceballos i Torreira u paru.

U 4 3 3,vjerojatno ce auba igrati krilo, ali nije tamo ni upola opasan kao špica, jedino sto mi pada napamet 4 3 3,bez klasicne desetke, otvara logičnije ono lacazetovo spuštanje u sredinu zadrzavanje lopte i sl, sto otvara prostor "krilima" da ulaze unutra i veznom.
Slicno sto Liverpool radi sa Firminom, tu bi bio idealan Ramsey u vezi uz Aubu i Pepa na krilima, pa možda ne iznenadi da Emery krene u 4 3 3 forsirati Willocka zbog te slicnosti sa Ramseyem

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Offline ivangun

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1466
  • Victory grows out of harmony
« Odgovori #3902 : Kolovoz 10, 2019, 17:29:43 »
pa možda ne iznenadi da Emery krene u 4 3 3 forsirati Willocka zbog te slicnosti sa Ramseyem

Moguće, nekako sam uvjeren da mali sutra starta.

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 471
  • Bosscielny
« Odgovori #3903 : Kolovoz 17, 2019, 15:29:44 »
Moram priznati da mi trenutna ekipa mirise na nesto jako pozitivno.Ima tu kvalitete,pa talentiranih igraca i lijepo to sve izgleda.Bas se pocela graditi jedna perspektivna momcad.Kako bi reko ko da se osjeti da klub ponovno pocinje disati,bas imam tako neki dojam.
Arsenal4ever

Offline Goku

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 326
« Odgovori #3904 : Kolovoz 17, 2019, 15:38:28 »
Moram priznati da mi trenutna ekipa mirise na nesto jako pozitivno.Ima tu kvalitete,pa talentiranih igraca i lijepo to sve izgleda.Bas se pocela graditi jedna perspektivna momcad.Kako bi reko ko da se osjeti da klub ponovno pocinje disati,bas imam tako neki dojam.
ja se nikako ne mogu složit s tobom, jbg... sve sam napisao u Emeryjevoj temi, tako da ću sad napisat jednostavno da uopće ne izgledamo kao momčad, bar ne zasad, i da sve ide na silu... Ako ovako nastavimo, nema tu budućnosti.
KONTRA SILI, KONTRA MRAKU!

Offline Micah

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 471
  • Bosscielny
« Odgovori #3905 : Kolovoz 17, 2019, 16:05:46 »
Pa ne gledam samo danasnju utakmicu nego ovo kaj se dogadja u klubu,osjeti se neko osvjezenje i ocito je da se nesto radi i da se ide naprijed.Treba tu jos truda i rada,al imam osjecaj ko da se stvara neka dobra podloga u klubu i da se ima od cega nesto napraviti.
Arsenal4ever

Offline loki

• Gunnersaurus
  • *
  • Liked: 0
« Odgovori #3906 : Kolovoz 17, 2019, 16:11:46 »
ja sam isto dosta pozitivan u vezi buducnosti,imamo tolko talentiranih mladih igraca,napokon smo se okruzili sa sposobnim ljudima u upravi,jedino neznam dali je Emery pravi covjek za to,sve mi se vise cini da nije a trener je kljucna uloga u svemu tome.

Offline spoon

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1697
« Odgovori #3907 : Kolovoz 19, 2019, 18:58:28 »
Naravno da je situacija pozitivna.

Sada se ima dobra ekipa, dobra uprava i donekle solidan trener.
Prije si imo dobru ekipu, nepostojećeg trenera i nepostojeću upravu.

Bukvalno na korak da se priključimo ozblijnim stvarima, u suprotnom pozdravit Emerya na kraju sezone.
:blink: