Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Kako dalje?  (Posjeta: 145154 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kennelHC

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 283
Odg: Kako dalje?
« Odgovori #3840 : Veljača 06, 2017, 21:03:13 »
Nama je isto kao sa Ozilom i Sancezom, kao i bez njih. Top 4 kako okrenes. Valjda ove godine zavrsimo sesti, da glupi Amerikanac-jevrej ne zaradi ulaskom u ligu sampiona.

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 3324
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #3841 : Veljača 06, 2017, 22:01:10 »
Koji crni Simeone i Arsenal.

Ponosna moja je zemlja Hercegovina, Hrvatska gruda nam sveta već tisuć ljeta...

Nema druge opcije, svaki cilj je dostižan.

Offline spoon

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1695
« Odgovori #3842 : Veljača 06, 2017, 23:04:17 »
Koji crni i Simeone?  :ezel:

I zašto ne?  :und:
:blink:

Offline krki

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 320
« Odgovori #3843 : Veljača 07, 2017, 14:55:28 »
Simeone ide u Inter

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #3844 : Veljača 08, 2017, 00:18:03 »
Cisto onako

Offline Vassiriki

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 2159
« Odgovori #3845 : Veljača 08, 2017, 08:02:01 »
Pa tak svejedno koji završimo u PL-u kad osvajamo LP ove godine

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #3846 : Veljača 10, 2017, 18:00:49 »

Offline Vassiriki

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 2159
« Odgovori #3847 : Veljača 11, 2017, 13:07:10 »
Izdrkotine.

Offline vermaelen

• Gooner for life
  • *
  • Veni-Vidi-Vermaelen
« Odgovori #3848 : Ožujak 26, 2017, 18:33:03 »
Gledao ga dns protiv Latvije, lik je propo ko zeton, sve je gori i gori.

Al ako malo primjetis, ne samo on. Ozil je opo, Coqa nema ni na mapi kakav je bio, Cech sve gori i gori. Sanchez je pao u igri, iako je i dalje nas najbolji igrac. Kos, Ramsey... Nije to samo do Granita

Offline spoon

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #3849 : Ožujak 31, 2017, 20:29:09 »
Citat:
Sevilla have confirmed general sporting director Monchi will leave the club.

trči, grabi

Online vlado

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1386
  • Heavy Metal (Is The Law)
« Odgovori #3850 : Travanj 01, 2017, 09:04:21 »
Pa potvrdili su ga da ode jer je već odabro klub - Roma.

Offline spoon

• Gooner for life
  • *
« Odgovori #3851 : Travanj 01, 2017, 11:45:23 »
Citat:
Roma deal not agreed

Monchi was also keen to stress that he had not agreed to join another club, with widespread reports that Roma has come to an arrangement to acquire his services ahead of next season. “I want you to believe me; I have not signed anything and I do not have an agreement with anyone. It’s true that Roma have made an inquiry and it’s true that I was in London the other day, but there is nothing decided. I’m still young and I have things left to achieve in my life so I’m not just going to go home and put my feet up, but I have not made any agreements.”

Offline ivangun

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1466
  • Victory grows out of harmony
« Odgovori #3852 : Listopad 10, 2018, 14:47:23 »
11 utakmica "nove" ere, 9w i 2l. Gol razlika 29-13. U ligi imamo 6w i 2l (19-10), gledajući trenutno stanje tablice, odigrali smo 3 utakmice sa timovima iz top 10 i tu imamo 1w i 2l. Oba poraza su bila na otvaranju sezone, nisam gledao uživo utakmice, ali po onome što sam kasnije gledao rekao bih da je samo otvaranje protiv Cityja bio zaslužen poraz, dok smo sa Chelseaom trebali izvuć bod, a moglo se i do pobjede doći da su se zabili ziceri u 1. pol.
Vesele pobjede protiv bottom 10 momčadi, tu smo prijašnjih sezona gubili i remizirali dosta, pogotovo na gostovanjima. Sada nam u slijedećih 7 prvenstvenih kola dolaze (ili nas ugostuju) 6 top10 momčadi. Tu ako uzmemo 17/21 bodova mislim da ćemo si moć priuštiti lagano uzbuđenje što se tiče napada na titulu. Zasad gledam jako rezervirano na to i u biti se nadam jedino 4. mjestu.
Sve u svemu, Emery je donio neke svježe ideje na koje se igrači još privikavaju, ali čini mi se da je donio i veću motivaciju kod igrača, svjesni su da im mjesto u prvih 11 nije zagarantirano i da sve minute trebaju zaslužiti.
Emery po meni zasad, 7.5/10, napad odličan, ali obrana je i dalje nekako traljava.
Malo o igračima:
Cech - 7 - dosta ima kritika na njegovu igru, ali po meni i ne baš zasluženo, imao je zbilja odličnih obrana, čini mi se spremniji nego prošle sezone, ali da, Emery zahtjeva od njega igru nogom, a on nije taj tip, i tu znaju nastat problemi
Leno - 8 - zasad je broj "12", ali djeluje spremno i motivirano, od slijedeće sezone će biti sigurno broj 1
Bellerin - 7,5 - kod njega se vidi ogroman napredak u odnosu na prošlu sezonu (po meni najlošiji igrač te sezone), naravno, najveći napredak je u napadu, dosta golova se kreiralo preko njega, a moglo ih je biti i više. U obrani je malo bolji nego prošle sezone, ali još uvijek to nije onaj breakthrough Bellerin, dosta nesigurnosti i ispadanja u obrani
Lichtsteiner - 7 - u biti je odigrao premalo za neku ocijenu, ali najpozitivnije kod njega mi se čini to što je njegov dolazak dignuo Bellerina iz oblaka ili di je već zaglibio. Ima asist i jednu slabiju utakmicu protiv Qarabaga. 
Mustafi - 6,5 - kako idu utakmice, tako on djeluje sve stabilnije, ali on je u svojoj žutoj minuti sposoban razlit svo mlijeko, skinuo bih mu od plaće svako dizanje ruke i stajanje bez sučevog signaliziranja faula ili zaleđa.
Sokratis - 6,5 - djeluje smirenije od Mustafija, ali i on je sklon krivim odlukama, nepotrebno se zaletava kroz sredinu kad presiječe loptu, samo izgubi ono što je osvojio
Holding - 7,5 - po meni naš najbolji stoper, zna nekad ispast naivan, ali uglavnom je smiren i čvrst
Monreal - 7,5 - koristan kao i uvijek, solidan i naprijed i nazad, možda malo slabiji ulazak u sezonu nego prošlu
Kolašinac - 7 - kao i Lich, premalo za ocijenu možda, ali eto, klasika od Seada, dobar prema naprijed, slab iza
Torreira - 8,5 - odlična kupovina, pravi mali buldog u sredini terena, a i pasing mu je odličan, jest da je metar i želja da naraste, ali zato je najsrčaniji na terenu.
Xhaka - 6,5 - eto, ne znam šta ćemo sa njime, loš, loš, pa asistira, loš, loš, pa asistira, pa zabije golčinu, pa loš, pa dobar, pa loš i td. Nema konstante u njegovoj igri, nerijetko pretrom u reakcijam, inače je dobar dodavač ima finu lijevicu, ali zna tako prodat loptu da bih ga upucao najrađe
Guendouzi - 7,5 - dobar mladac, nisam očekivao da će se ovako nametnuti, hrabar u dodavanju i otkrivanju, ali malo premekan još. Ne sviđa mi se što previše priča sa sucima, to ga treba odučit. Inače, svaka čast za hrabar pristup engleskom nogometu.
Elneny - 7 - ne igra puno, ali kad igra ima ga svuda i trudi se iako nije neka klasa
Ramsey - 7 - situacija sa njim je čudna zbog ugovora, ali glede igre, nije na svom najvišem nivou, ali je protiv Fulhama bio fantastičan
Iwobi - 8 - bio sam jedan od njegovih najvećih kritičara, ali ove sezone me oduševljava, Emery ga je izgleda preporodio
Ozil - 6,5 - meni je to jako slabo što on pruža, kad ima svoj dan je opasan, ali sve češće ga nema. Od njega čekam dizanje kako će sezona ići, potrebna nam je njegova vizija i tehnička sposobnost koju svi znamo da posjeduje
Miki - 7,5 - meni se on jako sviđa, ali nije on još potpuno proigrao. Njegova forma (kao i Ozilova) bit će od ključne važnosti za ostatak sezone
Welbz - 7,5 - ne igra previše, ali kad igra, trudi se. Ne pada na guzicu i koljena kao prošlih sezona, valjda je shvatio da je frikin Black Panther i da je jak ko bik. Trebao bi više koristiti svoju snagu.
Auba - 8 - dobar je, ali može još i bolje, promašivao se protiv Chelsea, kasnije bolji i smireniji u završnici, očekujem još barem 15 golova od njega
Lacazette - 9 - meni osobno naš najbolji (i najdraži) igrač. Jak, čvrst, odličan šut i završnica, dobro kretanje, dobra kombinatorika, i od njega se treba očekivati još barem 15 golova.

Sve u svemu neki 7.5/10 za cijeli klub. Samo hrabro dalje   :afc2:

Online bobby

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1403
« Odgovori #3853 : Listopad 10, 2018, 18:35:07 »
što se tiče igrača individualno, kao i prije početka sezone tako i sada nazanimljiviji mi je torreira.
ono što sam u teoriji očekivao da će donijeti na teren, je točno donio u praksi. nevjerojatno kompletan centralni veznjak (oh noes nije visok). nevjerojatan spoj kontrolirane agresije i srčanosti, workratea, pokretljivosti, taktičke/pozicijske dispiliniranosti, tehnički potkovan. sve. mislim da je komentator tijekom prošle utakmice rekao da s njime primamo oko 0.5 golova po utakmici, a bez njega oko 2.5 gola. strašno koliko stabilnost donosi i kroz sigurnost u posjedu i pasu (dok imamo loptu), i kroz osvajanje presjecanje lopti (dok nemamo loptu). negdje sam vidio nešto tipa da on nije gotov igrač. on je itekako gotov igrač. i to mi je nekako najimpresivnije kod njega. kad ga gledam stalno imam osjećaj da se radi o iskusnom 28-30ogodišnjaku, a tamo piše da su mu 22. tako da će biti još bolji.

e sad.. što se tiče njegog partnera u srcu veze.. xhaka i nije toliko loš.. ali mislim da bi uskoro emery trebao pokušati, a vjerojatno i hoće, sa gundoneuzijem pored torreire. on jest defanzivno dosta slab što se tiče pozicioniranja... puno slabiji od xhake koji dosta lopti na jednostavan način presiječe.. ali uz torreiru i nije neophodan superdiscipliniran veznjak, s tim da xhaka i ne donosi strašnu defanzivnu moć.. tako da vrijedi iskušati gundoeunouzija, koji jest najkreativnij CM, puno komotniji na lopti od xhake.. potencijalno jako plodonosna kombinacija. s tim, da ne otpisujem ni elnenya za prvih 11. on je sam dosta napredovao od samog dolaska, prije svega defanzivno i u duelu i u pozicioniranju, uvijek ima pluća da pomogne naprijed (najveći maratonac u kadru), sigurniji na lopti od xhake (nije ni teško), siguran u pasu.. emery apsoutno ne bi smio zaboraviti na njega.

o napadu mi se moglo dosta pričati.. o tome drugi put.... samo ću reći, bez obzira što laca trenutno djeluje bolje, auba po meni sigurno ima više kapaciteta i prostora napredak i nadam se da će to pokazati uskoro. i da će emery uspjeti i od njega i od lace izvući nekakav konstantan produkt.

u obrani i nema nekakvog manevarskog postora tako da se nema o čemu puno pričati.. osim što sam saznao da je bellerin vegan (jbtb  :facepalm:).
jedino što tu vrijedi istaknuti je leno, koji je djelovao dosta dobro. i što se tiče čistih golmanskih kvaliteta, a posebno u tom segmentu igre s loptom gdje je maradona za cecha što je veliki plus zbog tog emeryevog forsiranja pas igre od golmana (nakaradno to izgleda sa cechom).. tako da je lako moguće da se leno zadrži na terenu i nakon cechovog oporavka.

što se tiče emerya.. ono što je konstantno je to da ekipa uvijek djeluje i fizički i psihički bolje i motiviranije u odnosu na wengera. to je najočitiji plus. taktički ima puno prostora za napredak u svemu (ne u odnosu na wengera nego općenito), al bitno je da se to događa, odnosno da ekipa od prvog kola napreduje. za sada solidan.

Offline Jozo

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 941
  • The Gunners Forever!
« Odgovori #3854 : Listopad 11, 2018, 12:50:48 »
Neznam kad smo ovako s pojačanjima pogodili,znači svi su se uklopili i dobro igraju.
Leno mora biti prvi golman,Cech po potrebi.
Sokratis i Mustafi su prvi izbori za stoperi,iako mi Holding igra bolje od obojice.Bellerin je podigao nivo igre i to je jako bitno za našu igru.
Torreira razara,Xhaka ko Xhaka,Ramsey mora potpisat novi ugovor.
Ozil se ponaša kao da su mu potonule sve lađe,Micki se još traži,ali je na dobrom putu.
Evo sad da prokomentiram trojicu najbolji naši igrača za sad,a to su Iwobi,Aubameyang i Lacazette.
Iwobi igra fantastično,baš lakoća igranja.Auba trpa ka lud,čovjek nevjerovatno brz sa sjajnom završnicom.
ALEXANDRE LACAZETTE naš najbolji igrač daleko ispred svih u početnom dijelu ove sezone.
Come On You Gunners-18-C . O . Y . G-86!

Victoria Concordia Crescit!

Once a Gunner, always a Gunner!