Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Dresovi  (Posjeta: 106749 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline demonHR

• Gunnersaurus
  • *
  • Liked: 0
Odg: Dresovi
« Odgovori #1350 : Kolovoz 02, 2011, 16:25:08 »
nije premali, izgubljena su bila 2 paketa, pa su mi naknadno slali jos 2 i sad imam 3 majice :)
sta ce ti slika, imas na arsenalovom webshopu,ako sumnjas da je original, imam i uplate i potvrde...ne bavim se švercanjem i ostalim pi**arijama. Imam i jednu Polo majicu za prodat i ručnik za plažu sa velikim arsenalovim grbom

eh da kad stigne i onaj posljednji paket imat ću još jedan dres isti za prodati, polo majicu i ručnik iz tog paketa ću zadržati :)
zainteresiranima slike šaljem na mail, nisam još ni poslikao 
« Zadnja izmjena: Kolovoz 02, 2011, 16:35:44 warped »

Offline AFC_Gunner

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 525
  • Sarcasm: ON
    • Hrvatska te treba! Prijavi se!
« Odgovori #1351 : Kolovoz 02, 2011, 16:51:59 »
Meni ne treba slika jer nisam zainteresiran za kupnju, ali ćeš i tako sutra, prekosutra morati slikati kad te to potencijalni kupac zamoli, a da mi tako veliš da ju imam na netu, zahvalio bi ti se i ne bi se nikad više čuli (ljepše rečeno). :)

To ti je samo bio savjet da čim lakše prodaš jer se to tako inače radi. :)

--------------------------------
Nabijem ti na kur@c ovaj Arsenal!

Offline Cican

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 289
  • barca pesticide - ON
« Odgovori #1352 : Kolovoz 02, 2011, 16:57:57 »
isto kao da prodaješ auto... "imaš na netu sliku golfa petice, samo ti je tamo crna boja, ja prodajem maslinasto zelenu... e da, malo je oštećen s lijeve strane i promijenio sam presvlake, novi mp3 player i spojler ko na NFS carbonu..." i sad da ti još poslikam to  :)

Offline warped

• Administrator
  • *
  • Liked: 1758
« Odgovori #1353 : Kolovoz 02, 2011, 17:05:16 »
Čovjek se vrati nakon godinu - dvije i sad ga budete otjerali. :D
Stand up for what's right even if you stand alone!

Offline demonHR

• Gunnersaurus
  • *
« Odgovori #1354 : Kolovoz 02, 2011, 22:22:48 »
ma dajte mislim ONO...slikaj majicu...pa nije to auto ***ote, sve majice su iste, vidjeli ste ih na igračima ak ste gledali utakmice (u što sad čisto sumnjam :) uostalom ak ne znaš prepoznat kineza ili neki šrot i original majicu onda si slobodno kupi šrot za 100-200kn na placu, ne? ja ovu prodajem 100kn ispod cijene jer ih eto imam 3 :) a narucio sam 1 :) btw kako sam i rekao imam još i jedan ručnik (koji se dobije kao poklon pri narudžbi majici kao preorder) i jednu polo majicu crvenu kratki rukav sa bijelim rukavima i bijelom kragnom i onim jubilarnim grbom.
...anyway vidimo se na utakmici u subotu :) Benfica - Arsenal...ide netko možda? znate nekog da će biti tamo?

Offline Ivan

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 967
« Odgovori #1355 : Kolovoz 02, 2011, 22:31:50 »
ma dajte mislim ONO...slikaj majicu...pa nije to auto ***ote, sve majice su iste, vidjeli ste ih na igračima ak ste gledali utakmice (u što sad čisto sumnjam :) uostalom ak ne znaš prepoznat kineza ili neki šrot i original majicu onda si slobodno kupi šrot za 100-200kn na placu, ne? ja ovu prodajem 100kn ispod cijene jer ih eto imam 3 :) a narucio sam 1 :) btw kako sam i rekao imam još i jedan ručnik (koji se dobije kao poklon pri narudžbi majici kao preorder) i jednu polo majicu crvenu kratki rukav sa bijelim rukavima i bijelom kragnom i onim jubilarnim grbom.
...anyway vidimo se na utakmici u subotu :) Benfica - Arsenal...ide netko možda? znate nekog da će biti tamo?
I kako da prepozna kineza ili orginal majicu kad ti kažeš da samo pogleda na igračima ili na službenoj stranici i znati će da je orginal, mislim stvarno...  :neznam:  Just sayin'

Offline demonHR

• Gunnersaurus
  • *
« Odgovori #1356 : Kolovoz 02, 2011, 22:52:04 »
I kako da prepozna kineza ili orginal majicu kad ti kažeš da samo pogleda na igračima ili na službenoj stranici i znati će da je orginal, mislim stvarno...  :neznam:  Just sayin'

joooj obožavam pametne forumaše...evo ja ti donesem majicu i ak je kinez dam ti 1000eura umjesto majice...tko je zainteresiran za original majicu nek se javi, tko nije nek ne sere i ne pravi se pametan

Offline Pu$h0

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 5063
  • twitter.com/mpush0
    • MPush0
« Odgovori #1357 : Kolovoz 02, 2011, 22:55:49 »
Mozes li mi poslikati rucnik barem, ili dati nekakvu sliku? Zanima me kako izgleda, i koliko je velik? :)

'I think we can go a whole season unbeaten.' - Arsène Wenger 2002.

Noa

• Gost
« Odgovori #1358 : Kolovoz 02, 2011, 22:58:14 »
btw, spajaj postove. a i ljudi su imali dobru namjeru. ne treba se odmah praviti pametan.

Offline demonHR

• Gunnersaurus
  • *
« Odgovori #1359 : Kolovoz 02, 2011, 23:07:53 »
Mozes li mi poslikati rucnik barem, ili dati nekakvu sliku? Zanima me kako izgleda, i koliko je velik? :)

137cm ×72cm daj mi e-mail pa ti pošaljem sliku

Noa

• Gost
« Odgovori #1360 : Kolovoz 03, 2011, 00:08:39 »
u jednom danu 5 duplih postova. čudno da te gospođica nije upozorila, očito joj se sviđaš.

a valjda ima i razumijevanja za one koje dođu svake dvije godine.  :eboue:

Offline ekonomista

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 975
  • gunners ftw :)
« Odgovori #1361 : Kolovoz 03, 2011, 00:21:00 »
ja sam mislio da za sve vrijedi isto pravilo .  :und:
~Budalu ne treba traziti, sama se javi.~

Noa

• Gost
« Odgovori #1362 : Kolovoz 03, 2011, 00:55:48 »
očito ne.  :neznam:
« Zadnja izmjena: Kolovoz 03, 2011, 00:57:21 Patrick Vieira »

Offline Ivan

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 967
« Odgovori #1363 : Kolovoz 03, 2011, 01:09:20 »

joooj obožavam pametne forumaše...evo ja ti donesem majicu i ak je kinez dam ti 1000eura umjesto majice...tko je zainteresiran za original majicu nek se javi, tko nije nek ne sere i ne pravi se pametan
Pa pogledaj što si napisao gore pa će ti biti jasno na što sam mislio. U redu prodaješ orginale, nisam ni rekao da ne prodaješ, nego glupost si napisao što je je. Ne pravim se pametan, samo komentiram lijepo i kulturno za razliku od tebe koji odma vrijeđaš.

Offline warped

• Administrator
  • *
  • Liked: 1758
« Odgovori #1364 : Kolovoz 03, 2011, 07:25:59 »
Strašni ste. Ajde još mi je za Nou jasno, ali ekonomista zar i tebi ponestaje zdravog razuma?

Prvi dupli post sam mu spojila (kao i svima), a za vrijeme ostalih nisam ni bila online (nadnaravne sposobnosti još nemam). Sad kad sam došla online i vidim da ih ima još upozorila bih ga (ili vi zahvaljujući svojim nadnaravnim sposobnostima znate da ne bih?)

Koliko negativnosti ovdje to je strašno. Nije ni čudo da svi novi tako brzo odustanu.
Stand up for what's right even if you stand alone!