Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Captain Issue  (Posjeta: 21070 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1634
Odg: Captain Issue
« Odgovori #435 : Kolovoz 14, 2014, 19:23:05 »
Inace baskijski, katalonski i spanski su totalno razliciti jezici, vjerujte mi :D
Govori jos engleski, francuski, italijanski i portugalski, vjerovatno je i njemacki poceo da uci :rofl:

Edit: e jbg Pusho :D
znam nešto o tome... nije to baš tako...može se to svesti na ovo kod nas kao što su recimo slo-hrv rekao bi da je različito ali zapravo za 2 mjeseca naučiš sve...

ali da ne ulazimo dublje u ovo, svaka čast arteti ako zna sve to
« Zadnja izmjena: Kolovoz 14, 2014, 19:25:39 arsenalcro »
victoria concordia crescit

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 616
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
« Odgovori #436 : Kolovoz 14, 2014, 19:23:11 »
Je, ne možeš pobjediti Giggsa, uvik kontra uvik kontra..

pa evo ja bi se dao kladiti u sta god hoces, da kad bi za 2 mjeseca krenila opet rasprava i kad bi vecina foruma rekla da im Arteta nije izgledao kao dobar kapetan i da bi ga trebalo mijenjati, da on opet krenuo nas napadati, kako ga mozemo napasti i da je on najbolji izbor kapetana, nemoguce je da covjek ima razlicito misljenje od vecine o svakoj temi haha
« Zadnja izmjena: Kolovoz 14, 2014, 19:23:51 Pezer »

Offline Giggs da Dragon MC

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1387
  • There's Only One
« Odgovori #437 : Kolovoz 14, 2014, 19:49:20 »
Katalonski je sličan španjolskom ali baskijski je nešto alienski u odnosu na sve moderne europske jezike...

A nemojte me yebat više bome je ovo fino silovanje uz pokoju uvredu...

Stvarno mi nije jasno, nikad protiv čovjeka nisam bio ali opravdano se pitam hoće li uopće igrati nakon što je drastično padao nakon prve sezone i sad se imenuje kapetanom što vama ne smeta (ne znam vjerojatno da je prije 3 mjeseca njega netko tu predložio popljuvali bi ga)...

O da i Mikelito će na tečnom španjolskom objašnjavati kako igrati, što sve nećete izmisliti :facepalm: znači kad se bude apliciralo za novog kapetana za godinu-dvije tražit će se netko sa PhD-om i sa znanjem bar tri europska jezika i jednim azijskim o jbt...

Offline Pezer

• Administrator
  • *
  • Liked: 616
  • Win,Lose or Tie, GUNNER till I die!!!
« Odgovori #438 : Kolovoz 14, 2014, 20:31:05 »
vidis da ne kontas

Upravo tu nisi u pravu, ne bi ga se popljuvalo ni prije 3 mjeseca, bar ne svi, jer kao sto ti je vecina vec napisala, nama nije bitno koliko je taj igrac stvarno dobar igrac, jasno da neces uzeti sad Dencha ili TEBE za kapetana, ali njegove neke lose igre se mogu zanemariti, ako je on tu neka produzena ruka Wengera na terenu, ako se moze sporazumiti sa svim suigracima bez ikakvih jezicnih barijera, ako je vođa u svlacionici i ima postovanje suigraca..
Ja sam i dalje strogo za dovođenje DMa koji ce njega izbaciti iz prvih 11, ali nisam protiv toga da on bude kapetan, jel ti imalo jasnije ista??????

EDIT: Ipak cu izbrisati uvredu :* ne bi mogao bez foruma zivjeti mjesec dana haha
« Zadnja izmjena: Kolovoz 14, 2014, 20:31:58 Pezer »

Offline Bosscielny

• Gunnersaurus
  • *
  • Liked: 9
« Odgovori #439 : Kolovoz 14, 2014, 20:58:15 »
Ja mislim da bi idealno bilo da nam kapiten bude na terenu, ali Arteta ima potrebne kvalifikacije.
Ja se također nadam da će biti doveden fizički dominantniji DM od Artete.

Po meni, kapetan bi trebao biti BFG.
Definitivno gooner, iskusan na klupskoj i internacionalnoj razini, primjeran od onoga što mogu vidjeti.

Offline arsenalcro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1634
« Odgovori #440 : Kolovoz 14, 2014, 21:05:36 »

već se uživio u ulogu  :D
victoria concordia crescit

Offline Giggs da Dragon MC

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 1387
  • There's Only One
« Odgovori #441 : Kolovoz 14, 2014, 21:19:37 »
vidis da ne kontas

Upravo tu nisi u pravu, ne bi ga se popljuvalo ni prije 3 mjeseca, bar ne svi, jer kao sto ti je vecina vec napisala, nama nije bitno koliko je taj igrac stvarno dobar igrac, jasno da neces uzeti sad Dencha ili TEBE za kapetana, ali njegove neke lose igre se mogu zanemariti, ako je on tu neka produzena ruka Wengera na terenu, ako se moze sporazumiti sa svim suigracima bez ikakvih jezicnih barijera, ako je vođa u svlacionici i ima postovanje suigraca..
Ja sam i dalje strogo za dovođenje DMa koji ce njega izbaciti iz prvih 11, ali nisam protiv toga da on bude kapetan, jel ti imalo jasnije ista??????

EDIT: Ipak cu izbrisati uvredu :* ne bi mogao bez foruma zivjeti mjesec dana haha
Opet ponavljam što sam rekao:

Ja sam samo govorio o lideru na terenu koji će konstantno igrati i biti kapetan za više sezona...

Offline susko1913

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 309
  • victoria concordia crescit
« Odgovori #442 : Kolovoz 14, 2014, 23:02:28 »
Arteta je za penziju...Per bi trebao biti kapetan...