Dobrodošli, Gost. Molimo prijavite se ili se registrirajte.

Autor Tema: Transferi Arsenala - 2007./2008.  (Posjeta: 6095 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline topnik

• Key Gooner
  • *
  • Liked: 0
Odg: Transferi Arsenala -- 2007/2008
« Odgovori #30 : Rujan 05, 2007, 22:26:33 »
na ?ta to?no misli??  :und:
ak misli? gdje je u mojoj postavi,napisao sam da to ako se ozljedi rosicky da mo?emo tako igrati

Offline warped

• Administrator
  • *
  • Liked: 1758
« Odgovori #31 : Rujan 05, 2007, 22:28:08 »
a gdje je nestao onaj njegov post?  :und:
ja ga nisam obrisala, samo sam maknula vi?ak upitnika....
Stand up for what's right even if you stand alone!

Offline acotzintli

• Arsenal Reserve
  • *
  • Liked: 5
  • "Be calm I'm a Gooner"
« Odgovori #32 : Rujan 06, 2007, 10:06:55 »
Uvijek je dobro kupiti kojeg mladog talentiranog igra?a, Wenger to zna i kad se svi budu najmanje nadalai on ?e opet objaviti kupovinu nekog mladog talentiranog igra?a, to je jednostavno na?in na koji on posluje. Zna se da kad po?nu na veliko pri?ati o nekim igra?ima za koje se Wenger interesira ne?e biti ni?ta od tog transfera, jer Wenger ne voli dizati pra?inu oko igra?a (izme?u ostalog tako mu se i cijena di?e). P.S. Imamo mi odli?nu mom?ad koja mo?e napraviti velike stvari, samo da nas zaobi?u ozljede i sve ?e biti super. barem jedan trofej ?e ove godine biti na? (nadam se prvenstvo) :afc2:

Long live Arsen(al)è

Offline Miro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 57

Offline keta23

• Key Gooner
  • *
  • Liked: 31
« Odgovori #34 : Rujan 07, 2007, 21:46:59 »
ja nemrem pre?alit Titia :'(
ja mogu!!!!!!samo mi je krivo sto ga nismo prosle sezone prodali jer smo mogli skoro duplo vise dobiti za njega

nismo jer mu je ugovor istjecal.. nikako vise. odlican potez wengera..
Robert Prosinečki može igrat i žmirečki!!!

Offline arsenal 4ever

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 291
« Odgovori #35 : Rujan 07, 2007, 21:48:19 »
ja nemrem pre?alit Titia :'(
ja mogu!!!!!!samo mi je krivo sto ga nismo prosle sezone prodali jer smo mogli skoro duplo vise dobiti za njega

nismo jer mu je ugovor istjecal.. nikako vise. odlican potez wengera..
nije.....ugovor bi mu istekao ove sezone i onda bi mogao besplatno otici....prosle sezone je zato bila panika jer mu je ostala bila samo 1 sezona ugovora
:afc2: :afc2: :gooners: :afc1:

Offline Arsenal Girl

• Gooner for life
  • *

Offline D3V!L

• Arsenal Youth
  • *
  • Liked: 1
  • Gunner 4 Life
    • http://www.arsenal.com/
« Odgovori #37 : Rujan 09, 2007, 18:44:50 »
http://www.tribalfootball.com/article.php?id=55982

I kad je oti?ao na posudbu bilo je govora da je to samo do prvog mjeseca 2008., tako da i nije neko iznena?enje.

Offline Tomhet

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 3
  • "Every no is one step closer to a yes."
« Odgovori #38 : Rujan 14, 2007, 16:48:58 »
?to mislite, ho?e li Wenger pohrliti na tr?i?te u zimskom prijelaznom roku(bez obzira na to ho?e li biti problema s ozlijedama ili ne)?

Trenutno mi se to ?ini kao vrlo realna opcija, jer Toure odlazi na Afri?ki Kup Nacija, a svi znamo da obrana bez njega mnogo skromnije funkcionira.

Na krilima smo tako?er tanki, pa mislim da ?e Wenger do 1.sije?nja shvatiti da mu se ne isplati taj rizik igranja s dva krilna igra?a, koji po prirodi uop?e nisu krilni igra?i.

Sada se spominje i odlazak Hoytea na posudbu, a to mi se nikako ne svi?a, jer ?e obrambeni kadar biti jo? vi?e su?en.

Smatram da bi na zimu ipak trebali malo odrije?iti kesu, makar dio novca koji smo dobili od ovoljetnih prodaja.

Dakle, u slu?aju odlaska Hoytea na posudbu, mislim da bi bilo dobro dovesti jednog stopera(nekog malo krupnijeg, stup obrane, tipa Lucio, Mertesacker, mo?da ?ak i Mexes) te jo? jednog polivalentnog defenzivca tipa Gallas.

Na to bi bilo dobro nadodati jo? jednog ili dva krilna igra?a, koji su podjednako kompetentni za igranje na obje strane.
« Zadnja izmjena: Rujan 14, 2007, 16:50:47 Tomhet »

Offline Marijo84

• Arsenal Youth
  • *
« Odgovori #39 : Rujan 14, 2007, 16:50:47 »
U Lucio bi bija odli?an, ali sumljan da ?e do?. ?mrc

Offline croatian_gooner

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 6
  • punk rock warlord
« Odgovori #40 : Rujan 14, 2007, 16:58:04 »
sumnjam. nije ba? njegov stil bio kupovat (puno) u zimi. s izuzetkom reyesa.
kaj se ti?e hoytea, mislim da su to gluposti, a siguran sam da ne?e kupit brani?a (ak ne bude nekakvih izvanrednih situacija), nego ?e vratit djouroua sa posudbe.
ja sam ve? izgubio nadu da ?emo kupit krilnog igra?a tak skoro jer je ve? 100 puta pokazao da ne smatra da nam tamo treba neko kvalitetno poja?anje tak da, bojim se, ni?ta od toga.
jedina donekle realna opcija mi se ?ini modri? kojeg nije dinamo htio prodat prije.

...and i'll keep listening to the great joe strummer, cause through music you can live forever...

Offline arsenal 4ever

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 291
« Odgovori #41 : Rujan 14, 2007, 16:58:59 »
hm ...posto odlaze toure i eboue iz obrane wenger se tu osigurao kupovinom sagne koji moze pokriti sve u obrani te onda jos ostaje hoyte(ne vjerujem da ce na posudbu jer covjek ce nam trebati...takoder moze igrati sve u obrani)
znaci mogla bi izgledati obrana ovako sagna,gallas,senderos  :'( clichy ....za obranu jos imamo flaminia po mogucnosti,hoyte,moze i gilberto pokrpati....cudi me da je AW pustio Djoroua,moje misljenje da je on bolji od Senderosa

e da odlazi jos i adebayor ali za to necemo previse brinuti
:afc2: :afc2: :gooners: :afc1:

Offline Tomhet

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 3
  • "Every no is one step closer to a yes."
« Odgovori #42 : Rujan 14, 2007, 17:07:10 »
e da odlazi jos i adebayor ali za to necemo previse brinuti
Ne mora biti.

Ukoliko Togo izgubi od Malija(ne znam to?no kad igraju), Togo ne ide na Kup Nacija. A u slu?aju da Benin pobijedi Sierru Leone i pritom Mali-Togo odigraju remi, onda dalje ne idu ni Mali, a ni Togo.

Offline Miro

• Gooner for life
  • *
  • Liked: 57
« Odgovori #43 : Rujan 14, 2007, 19:50:53 »
ma bolje da se togo kvalificira. Neka nam ade ode pa ?e na? dudu vi?e igrati :afc3:

Offline TomiGooner

• Key Gooner
  • *
« Odgovori #44 : Rujan 24, 2007, 11:16:24 »
Nisam znao gdje drugdje ovo da stavim. Freddie malo pricao o nama, on nas je ovo ljeto napustio, pa sam zato stavio ovdje.
Ljungberg: I didn't want Arsenal exit